Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nagyon nyugtalan a macskám,...

Nagyon nyugtalan a macskám, mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Úgy nyávog mintha tüzelne, nagyon dörgölőzik, bújik, fetreng a földön, de a popóját nem tolja. Egy hete hagyta abba az ivarzást. Ennek ellenére lehet, hogy megint tüzel?


Vagy lehet, hogy beteg?



2015. ápr. 7. 10:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Szokásos válasz: IVARTALANÍTÁS!!!!


Ha nem jött össze a párzás, vagy nem sikerültek a kiscicák, akkor simán tüzelhet újra, egész addig, amíg vemhes nem lesz. 1-2 héten belül képesek újra tüzelni. De ez megelőzhető!!!!

2015. ápr. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elvileg holnap vittük volna ivartalanítani, csak nem szerencsés ha közben tüzel. Mindenhol azt olvastam, hogy 2-3 hetenként tüzelnek, ezért furcsálltam, hogy megint azokat a tüneteket produkálja.
2015. ápr. 7. 11:15
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden macska külön egyed, így nem törvényszerű a 2-3 hetente tüzelés, ha van a közelben kandúr, simán bejöhet 1 hét után is... Vigyétek el dokihoz, ő majd megmondja, hogy csak az ösztön dolgozik benne, vagy valóban újra eljött az idő.
2015. ápr. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. ápr. 7. 11:24
 5/7 Katica71 ***** válasza:
Az én macskám tüzelés alatt lett ivartalanítva, semmi baja sem lett.
2015. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy az enyémnek se lesz!Ma visszük!
2015. ápr. 8. 11:34
 7/7 A kérdező kommentje:
Megvolt az ivartalanítás, most lábadozik a kis drága! :)
2015. ápr. 9. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!