Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fialni fog a macskám? Vemhessé...

Fialni fog a macskám? Vemhesség vége felé jár, most nyugtalan, nyávog, keresi a helyét, és látszik hogy mozognak a kiscicák a hasában.

Figyelt kérdés
Csináltam neki helyet, egy ládát kibéleltem ruhával, és beletettem,ott ültem mellette,és most megnyugodott,fekszik a ládába,és dorombol, de nagyon mozgolódnak a hasába a kiscicák,látszik, és érezni is lehet ha megfogom.
2011. máj. 7. 09:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínüleg még ma meg fognak szüetni a kiscicák.
2011. máj. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Maradj mellette! Ha nagyon nyávog, stb. akkor azt akarja, hogy legyél vele! Láttad, hogy megnyugodott melletted, tapasztalatból mondhatod már ezt is. :) Szerintem már ma meg fognak születni, ne legyél türelmetlen. ;) Tegyél a doboza mellé egy kis ennit is, mert ha megszületnek a kicsik utánna biztos ki is fog fáradni. :)
2011. máj. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok, innit* is tegyél, elírtam, de egy kis tápot/konzervet is adhatsz mellé. Így nyugodtabb lehet.:)
2011. máj. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Tettem neki tejet,vizet,száraz macska tápot,marhahúsos konzerves eledelt, és felvágottat is adtam neki, (az a kedvence).

Most teljesen nyugodt, dorombol a ládába, és alszik .De a kicsik mocorognak még mindig a hasába :)

2011. máj. 7. 10:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaj de édi. :):) ha felébred maradj mellette. :) úgy neki is jó lesz és neked is.:)
2011. máj. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
lehet segíteni kell neki a fialásba ha az első neki, meg ha ennyire ragaszkodik hozzád akkor el is várja. nekem ugyan ez a szitu volt május 1.-én 3 kiscica született kettő halva egy élve, de 3 nap után az utolsó cica is meghalt :( de az első fialásnál ez előfordul sajnos. remélem nállad nem lesz ilyen :(
2011. máj. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez az első fialása, van egy testvére is, az is vemhes volt, ő tegnap előtt fialt, és minden rendben volt, mind a 3 kiscica szép és egészséges, remélem hogy evvel sem lesz probléma :)
2011. máj. 7. 11:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor te válaszoltál az én kérdésemre is. Amúgy megszülettek a kicsik?
2011. máj. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Még mindig nem fialt meg, lehet hogy még nincs itt az ideje, de még mindig nagy a hasa , és mozognak benne a kicsik, szerintem hamarosan tényleg megfog már fialni :)
2011. máj. 8. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!