Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Cicám megkaparhatta a szeme...

Cicám megkaparhatta a szeme körül, mert csúnyán belilult neki, és meg is dagadt kicsit. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Ma még valószínű nem tudom elvinni dokihoz. Vagy "érdemes" egyáltalán ezzel?Máskor is volt már olyann,hogy picit erősebben oda kapott,de ez most ahhoz képest,sokkal csúnyább.:/

Előre is köszönöm.

(A kamillára gondoltam,csak nehogy még többet ártsak vele.)


2015. ápr. 8. 13:25
 1/4 A kérdező kommentje:
a belilultat inkább úgy értem,hogy olyan vér alá futás-szerű,de nem látszik sajnos pontosan a szőre alatt.
2015. ápr. 8. 13:26
 2/4 bubukos12 ***** válasza:
Kamillázd reggel-délben-este,doki ajánlott...lehet ír fel valami kenőxsöt ,szemcseppet...stb
2015. ápr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most néztem meg fényen,és felsértette a felhámot... :( Megyek,csinálok is kamillás vizet.Köszi,még egyszer.
2015. ápr. 8. 13:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Kamilla helyett inkább körömvirágot használj,hisz az gyulladáscsökkentő és hámosít is.
2015. ápr. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!