Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a macskámmal...

Mit csináljak a macskámmal elhizott? többi lent

Figyelt kérdés
Nem adok nekiolyan sok ételt de még is dagadt.Nem tudom megmozgatni mert fél nagyon és ezért nem lehet pl madzag után szaladjon de ez nem lehetséges mert az emberektől fél hogyan fogyokuráztasam ha csak tasakosbol a negyedét kapja és 3- 4- szer kap szárazt Sos

2013. dec. 30. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Süsd meg!
2013. dec. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Léteznek speciális diétás tápok, akármelyik állateledelesnél be tudod szerezni, rá van írva a napi etetési mennyiség, ezt ne lépd túl. Ezzel etesd és csak a megadott mennyiségben, amellé semmi nasi. Akkor mozgás nélkül is lead annyit, hogy utána már több kedve lesz sétálni.
2013. dec. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ezt a jutifalatos játékot ajánlom. Mióta őfelsége csak ebből tud szárazkaját enni, határozottan karcsúsodik.:) Persze először fel volt háborodva, hogy ő nem ehhez szokott, de megkeményítettem a szívem és nem engedtem a könyörgő tekinteteknek. Ő érdeke, hogy egészségesebb legyen és persze az enyém is, hiszem már lassan 10 éves és féltem......és azt látom, hogy már élvezi is a vadászatot.:)

2013. dec. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Vicuska87 ***** válasza:
Először is hány éves, és mennyi kiló??
2013. dec. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!