Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macska megkarmolt?!

Kutya222 kérdése:

Egy macska megkarmolt?!

Figyelt kérdés
egy macska az erkélyünkön volt nagyon dagadt házicicusnak tünt beakartam hozni de megcsikart lemostam és lefertötlenitettem apa mindig ilyezket h most megfogok halni nagyon félek ez lehetséges ;((?

2013. dec. 24. 20:28
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
jah és kanmacska volt és van egy lány cicánk
2013. dec. 24. 20:32
 2/13 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye, hogy veszett lett volna.A karmolás viszont fertőzést okozhat. Ha nagyon félsz, egy tetanusz éppen mehetne. Betadinnal kezelgesd . Jó sokára fog elmúlni.
2013. dec. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod. Begyógyul és legközelebb nem nyúlsz idegen macskához.
2013. dec. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
oké nem fogok:(
2013. dec. 24. 20:36
 5/13 anonim válasza:
Meghalsz egy karmolástól? hihetelne milyen baromságokkal ilyezget ....És ha te ezt beveszed ... nem lehetsz több 7-8évesnél ...
2013. dec. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Én egyszer átmentem a szomszédba és meg akartam simogatni a macskát. A szomszéd pont nem volt ott. Megkarmolt a macska, úgyhogy belerúgtam és két métert repült amíg el nem érte a falat. Az után nem jött a közelembe. Hazamentem. Lefertőtlenítettem és még élek. Pedig ez már vagy 6 éve volt.
2013. dec. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem lesz baj.Kölni azért nem árt.Csípni fog.Tanulság:Nem nyúlunk idegen macskához,akármilyen aranyos is.
2013. dec. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nem azért félek h meghalnák egy karmolás miatt csak tesomat is megharapta egy kutya és feltételezve volt hogy veszett és apa most ezel ilyezget h vesszet leszek utánna meghalok stb ;(
2013. dec. 24. 20:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz. :) Engem folyton megkarmolnak. Van amikor meg is harapott és omlott a vér az ujjamból. Semmi bajom nem lett. Ne parázz. :D
2013. dec. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
okiii :D
2013. dec. 24. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!