Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy egy éves sziámi...

Van egy egy éves sziámi kandúrom és egy szintén sziámi nőstényem, Ő kb 9 hónapos lehet. Lehetséges, hogy még egyik sem ivarérett?

Figyelt kérdés
Nem akarnak pározni, még mindig játszanak mint mikor 2 hónaposak voltak. Párom szeretett volna egy almot tőlük mert a családban páran szerettek volna ilyen kiscicát, aztán ivartalanítani Őket. De én beírattam most péntekre a kandúrt a dokihoz ivartalanításra. Lehetséges, hogy még nem ivarérett ennyi idős korban egyik sem?
2015. ápr. 8. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most nem igazán értem. Az a probléma, hogy nem párzanak, erre most elviszed ivartalanítani?
2015. ápr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
amúgy ha elviszed állatorvoshoz, akkor már meg is kérdezheted tőle
2015. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én nem akarok kiscicákat mert szerintem felesleges és helyünk sincs nekik.De én csak azt szeretném tudni, hogy lehet-e, hogy még nem ivarosak? Mert érdekesnek talalnám, hogy ennyi idősen még nem azok. Az előző cicáim ilyenkor már rég azok voltak.
2015. ápr. 8. 23:45
 4/5 anonim ***** válasza:
ilyen tájban már ivarérettnek kéne lenniük, de vannak később érő egyedek is, állatorvosnál kérdezz rá, de helyesen döntesz, ha nem szaporítasz, és ivartalaníttatod őket! :)
2015. ápr. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem a cicáim 8-10 hónapos koruk körül váltak ivaréretté. Azok, amik "itthoniak" voltak, tehát pl még akkor is szopiztak -nyilván megszokásból, mivel teje nem volt a mamának, ill. rendesen ettek már hónapok óta.- amikor majdnem akkorák voltam, mint a mama, később, a befogadott kiscicák előbb.- utóbbiaknál sajnos volt 1 becsúszott alom épp amitt, h azt hittem, még időben leszünk az ivartalanítással.



Ellenben a szuka németjucim pl 8 éves és még nem ivarérett. ( a tüzelésig flott a hormonrendszere, csak a párzási hajlandósága zéró- ami mondjuk nem baj)

Mondjuk, ő különleges eset a doki szerint is.

Viselkedése, habitusa olyan, mint egy ~ éves kamaszkutyának.

Közben meg őszül már a szája környékén a szőr :)

2015. ápr. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!