Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy 10 éves Sziámi macskát...

Egy 10 éves Sziámi macskát össze lehet szoktatni egy fiatal nyúllal vagy tengerimalaccal?

Figyelt kérdés
Idén lett 10 éves a Sziámi cicám, korábban már találkozott nyúllal és akkor egész jól kijöttek(még együtt is aludtak😊). Most újból szeretnék egy nyuszit vagy egy tengerimalacot, csak nem tudom hogy hogyan viszonyúlna hozzá a macskám.

2015. ápr. 2. 18:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
hát ezt neked kell tudnod. te ismered a macskádat,te tudod hogy reagál a a rágcsálókra. ha bízol a macskádban és tudod hogy nem bántaná a tengerimalacot mert az említett nyuszival is jól kijött akkor természetesen.de azért az is fontos hogy milyen a tengerimalac személyisége. ha félős lesz akkor inkább nem eröltetném. bár az én tengerimalacom remekül kijön a kutyámmal.
2015. ápr. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Az én kutyusom most 10 éves és terrier, a Tesóméknak pedig most lett törpenyuluk és maximálisan kijönnek egymással. Sőt! Lassan már a nyuszitól kell félteni a kutyust, mert letámadja mikor meg akarja enni a nyúlkaját. :)
2015. ápr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tényleg? Tiszta jó :)
2015. ápr. 21. 20:04
 4/4 anonim ***** válasza:

4 éve nem vettél malacot, vagy miért emelted ki? :D


most már 14 éves a macsek, ha még megvan, akkor már csak a kora miatt sem hinném, hogy bántaná a nyuszit/malacot.


A tengerimalacokat nem ismerem annyira, de ha a nyuszi még sose volt macskával, az probléma lehet.

Ha a macskában meglátja a potenciális ragadozót, akkor az nagy stresszforrás lehet neki, amíg hozzá nem szokik.

2019. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!