Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nőstény vagy kandúr cica?

Nőstény vagy kandúr cica?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszuk?Lakásban lenne tartva.Biztos,hogy ivartalanítva lenne.Miben különböznek egymástól jellemileg?
2015. ápr. 11. 21:02
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
inkább macskát vegyetek
2015. ápr. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A lányok kiszámíthatatlanok...mint mindig ha olyan kedve van hízeleg ha meg nincs akkor csak sunyit. Nem tudja mit akar...A fiu macska kiegyensúlyozottabb jellem.

Válasz ink fiút!

2015. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A nőstény /elméletileg/ nyugisabb de nekem is van kettő leányzó az idősebb nyugisabb a kicsi az egy valóságos Mussolini:))

Egyébként meg mindegy a cicák fiatalon aktívak és energikusak le kell őket fárasztani, foglalkozni kell velük.

A kandúroknak egy kicsit erősebb a vizeletük szaga de ez elmúlik ivartalanítással.

Az én kiscsajaim is rendesen el tudnak azért gázosítani de ez függ a kajától is.

Szóval mindegy melyiket választod viszont a kandúrok ivartalanítása egyszerűbb és olcsóbb.

2015. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat h a nőstény cica dorombolósabb, mint a kandúr bár ez macskafüggő...
2015. ápr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem ivartalanított kandúrom van. Rettenetesen hisztis és akaratos. Reggelente amikor a tükör előtt készülődök leül mellém és nyávog, hogy vegyem fel. Ettől függetlenül imádnivaló. A nöstényekkel kapcsolatban nincs tapasztalatom.
2015. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hím macskám van, total kiszámithatatlan sajna :D Szerintem a környék összes macskája szelídebb nála. Pedig úgy odafigyelek rá de mégis ő ilyen. Ivartalanítva van, és semmi szaga nincs. Mozgásigénye az elég sok amúgy. Van h orákon keresztül le-föl futkos a lépcsőn, eltolja a lábtörlőket a cipőket szanaszét rúgja, minden tiszta kupi utána :D de azért ari :P
2015. ápr. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 gömbicica ***** válasza:

9 cicánk van, ki-be járósak.

4 lány 5 fiu.

a kedvesebb teknőctarka, fekete,ill. cirmos lány és fekete-fehér kandur.


idecsapódott hozzánk legutóbb egy fekete nyüzüge cicamama

annak a kölykei változóak(

van hizelgős, aztán kapar mint állat ha ugy tartja kedve, van, amelyik nem türi ha felveszem,ill. siimizem.


én lánymacskát választanák, mondom ugy, hogy van kedvenc kandurunk is ) imádni való kis böhöm :-D bujik mint állat!!!


vérmérséklet függő.

menj el oda ahol van kiscica, esetlóeg figyeld meg, melyik megy oda Hozzád,-


ha egyik se, akkor nézd meg őket érdeklődés, forma, bunda,kedvesség.... hogy eszik, mohó vagy utolsó :-)


aztán döntsd el.

gondolom házicicád lesz.

2015. ápr. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy kandúr vagy nőstény. Az számít, hogy pici korától kezdve, hogy volt szocializálva, nevelve, szoktatva.

És persze ott a saját egyénisége is.

Nekem két nőstényem van a szomszédban két kandúr.

Az én kis csajszim folyton a nyakamban van igazi kis hedonista imádja ha gyömöszölik, folyton dörgölődzik, dorombol, hanyatt dobja magát.

Az öregebbik nagyon "hangulatmacska". Ő már nem ilyen. Nem szereti ha ölelgetik de gyakran jön simiért és sokat dorombol.

A szomszédom kandúrja is odamegy minden ismeretlenhez barátkozni nagyon barátságos. Gátlás nélkül beleugrik akárki ölébe és elalszik.

A másik fiúka meg tisztára vad csak otthon a gazdinak áll meg néha, főleg lefekvéskor kedves.

Szóval előbb ismerkedj meg a kiválasztott cicával.

A menhelyek tele vannak szebbnél szebb, különböző vérmérsékletű cicákkal ments meg egyet ha teheted. Az ott dolgozók már ismerik mindet így már megtudhatod előre melyik, milyen.

2015. ápr. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Kökény555 ***** válasza:
a nőstény jobb.. a him jobban hízik ivartalanítottan ( tapasztalat )!! bár ez is macska függő. most egy nőstényem van, de mérgezésben szenved a kórházban:(( remélem élve marad!! ja és boldog kiscicázástXD!
2015. ápr. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Huhaa köszönöm a válaszokat,és igen házi cicát szeretnénk.:D
2015. ápr. 14. 17:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!