Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitöl van az hogy a lánycicám...

Mitöl van az hogy a lánycicám állandoan megharap, meg megkarmol? de ez a cica elött kandurunk volt, és ö nem karmolt meg nem harapott meg sosem, csak a lánycicák harapnak és karmolnak? már lassan jobban örzi a házat mint a kutyánk!

Figyelt kérdés
2010. febr. 20. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Te tudtad hogy az állatoknak külön egyénisége van? Mi képzeltél egy tárgyat veszel amit egyformára gyártanak? -.-"
2010. febr. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
89%
Szobában van vagy kerti macska?ha kerti lehet hogy elidegenült ,az enyém is elggé agressziv volt .ha meg szoba macska akkor meg azért mert bevan zárva és nyugtalan. De lehet azis hogy simán más természetű,nem minden macska egyforma mint ahogy miden ember sem
2010. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ezt sejtettem,hogy minden állat más és más,csak nem tudom hogy miert harap és karmol,nem hiszem hogy elhidegült volna,mert hogy mindig hazajön,és amikor pl TV-ét nézek vagy gépezek,akkor mindig az ölemben alszik,

ezert nem értem,

JAA:ÉS MIELÖTT KARMOL,VAGY MEGAPAR,MEGNYALJA A KEZEM,!!!!!!!

2010. febr. 20. 22:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik más!

Nekem eddig 3 cicám volt

Első kandúr.: sosem karmolt és sosem harapott, imádta ha vele voltam

2 lány : ő néha néha karmolt egy kicsit de imádott ő is :D

3. kandúr: harap karmol nem simogathatom


Mind a három kimehetett egy kicsit de inkább jöttek is vissza a házba. :) Ennyire különböznek

2010. febr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát az enyém is harap meg karmol, de ő játék közben.És csak engem!! (mert én hagyom neki xD ) Elkezdem simogatni, aztán bevadul, aztán én is bevadulok, és a simogatásból bunyó lesz xD ... am ő is lánycica.
2010. febr. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem olyankor vagy nem ott érinted, ahogy éppen szeretnéd, simán megharaphat. Az enyém is ezt teszi, de tudom, hogy szeret. Ha a tiéd alapból időnként hozzádbújik, akkor ő is szeret téged.
2010. febr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, helyesbítek: ahol SZERETNÉ, nem pedig szeretnéd:)
2010. febr. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fiúcicám van, és kegyetlenül karmol és harap, ha úgy tartja kedve. Egyébként aranyos, bújós, de néha rájön az ötperc.
2010. febr. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Játszik. Azt írtad, hogy először megnyal, aztán megharap, karmol. Ha komolyan csinálná visítva kötöznéd a kezed.
2010. febr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szia.Volt egy kandurom,de sajnos megmergeztek.Hihetettlen macska volt,akkor simogathattuk ha o akarta,szoba cica volt,de egyforman viselkedett kint es bent is.Amikor csak tehette belenkharapot es tovabb allt mint aki jol vegezte dolgat.Ne aggodj a cicad miatt,biztos szeret,egyszeruen csak bohokas.
2010. febr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!