Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az előbb hányt a cicám. Nem...

Az előbb hányt a cicám. Nem evett semmi különöset, csak tegnap konzerves kaját, és folyamatosan vízbe áztatott szárazat. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés

A hányás fehéres volt, és habos, és nem sok. Talán csak gyomorsav? Kis hiszti, hogy kapjon kaját?:)

Ma megyünk doktorbácsihoz, koraeste, és addig nem akartam neki adni ételt, nehogy telehányja a barátnőm kocsiját. A hányás után nagyon pattogott, hogy éhes, úgyhogy kapott egy kis konzerves ételt- egy tasakos adagnak a felét. A dokihoz eredetileg csak kontrollra mennénk... A héten ment a hasa. Holnap lesz egy hete, hogy befogadtam.


2010. febr. 21. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Te írtál akkor valamelyik nap..?

Azóta ment a hasa?

Akkor jó, ha viszed, mert kiszáradhat gyorsan.

Ha az, amire gondolok, jó, ha meg tudja menteni. (egy vírusos fertőzés..minél hamarabb doki. Próbálj neki vizet adni, és írj, hogy mi volt a dokinál..


Hogy ne hányja össze a kocsit, tedd dobozba szállításnál. Levegőről ne feledkezz.

2010. febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem hinném hogy életveszélyben lenne a macska. a hangulata jó, egyébként eszik, zsiványkodik menetrendszerűen, éjszaka alszik normálisan, rosszalkodik, stb. és igen, én írtam, hogy a megy a hasa. azóta mert nem annyira folyós, hanem valahol átmenet a kettő közt.
2010. febr. 21. 14:25
 3/12 anonim ***** válasza:
oltásokat kapott? féreghajtva volt? ugyanazzal a kajával eteted egy hete? (lehet, hogy előtte mást evett, és az átállás miatt ment a hasa .) remélem,, nem evett semmilyen mérget. én is csak azt tudom tanácsolni, menj a dokihoz.
2010. febr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

igen, egy hete konzerveset kap + száraztápot. itt biztos nem evett mérget, és már egy hete itt van, szóval gondolom ha ott evett volna, akkor már alulról szagolná az ibolyát. állítólag ott is alutasakos kaját kapott, de utolsó előtti nap beetették milánói makarónival, ami nagyon tetszett neki. állítólag. foshat attól egy hete? és mi lehetett ez a hányás? kicsit később megyünk a dokibácsihoz, koraeste. bár nemtom, hgy most ennyi alapján ő mit tudna mondani... ad vmit, ami megfogja a hasát?

és igen, féreghajtva volt, és oltást is kapott, van egy egészségügyi kiskönyve.

2010. febr. 21. 14:43
 5/12 anonim ***** válasza:
Hányás a macskáknál normális jelenség lehet, a mosakodás során lenyelt szőrgombóc jön ki ilyenkor. Persze mindenképp nézessétek meg, főleg ha hasmenése is van.
2010. febr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Szia! Mi szoktunk nekik adni friss hajtású búzát, vagy egyszerű füvet.Azt rágicsálnak naponta egyszer, már mikor megérzik az illatát, rohannak a konyhába érte!!! A sok husitól és szőrtől éghet a gyomruk, azért hánynak. A "kedves állatbarátoknak" üzenem, hogy gusztustalan, hogy még le is irják, hogy mit gondolnak a macskákról. Az ilyen bunkók tartsák legalább magukban. Még egy csótányt se ajánlanék nekik, nemhogy kutyát!!!!
2010. febr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mit mondott a doki? Jól van?
2010. febr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

igen, minden rendben. akkor se tűnt betegnek, csak eldobta a rókát egy kicsit :)

a doki mondta, hogy sokmindentől lehet, adott egy port, amit a kajára kell szórni naponta kétszert, és megszünteti a bakteriális bélfertőzést, így elmúlik majd a hasmenése. tegnap este kapott először, ma délelőtt már egész szépen kakilt. kaptunk szemcseppet is a könnyezésre, valamint egy kicsi zacskó happy cat táp-kóstolót, amit ott lehet megvásárolni náluk. egy kiló 600 ft, sztem ez jó ár, a macska meg be is gyűrte, pedig nem rajong a szárazkajáért.

amúgy pedig megvizsgálta, és azt mondta, hogy úgy tűnik, minden oké a cicussal, teljesen egészségesnek tűnik.

2010. febr. 22. 15:10
 9/12 anonim ***** válasza:

Na hálaistennek, de jó!

Örülök!!!

2010. febr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
örülök hogy minden rendben :)))
2010. febr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!