Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bolha nyakörv vagy csepp?...

Bolha nyakörv vagy csepp? Melyik a jobb?

Figyelt kérdés

Bolha nyakörv vagy csepp?Melyik a jobb??Ti melyiket használjátok??Mennyibe kerülnek????Hol kapom meg ezeket??

Milyen márkájú a legjobb???Meddig és mi ellen hatnak még ezek??Veszélyesek???És ha csepp akkor a cica ugye nem éri el a nyakát??


2010. febr. 21. 16:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

A bolhanyakörvhöz képest drágább és az is 3-4 hónapig jó.

Egyébként nem tudom írtam-e már de bolhanyakörvből is van többféle.

Van direkt bio, amire nagy betűkkel rá is írják, hogy nem tartalmaz irtószert, csak természetes anyagokat. Na ez nem jó semmire! Ráraktam a macskámra és ott ugráltak rajta továbbra is a bolhák.

A másik, ami tartalmaz valami hatóanyagot is és közelről olyan furcsa szaga van, az kiírtotta néhány nap alatt az összes bolhát.

2010. febr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Szia nekem a Frontline csepp vált be a kutyusomnál, ő egy hatalmas Cane Corso XL-es méret kell neki ami 2.890.-

sztem megéri! A nyakörvvel nekem nincs jó tapasztalatom.

2010. jún. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nekünk a frontlinehoz hasonló cseppentőt ajánlotta a boltos csaj, aki összeköttetésben van az állatorvossal. Mondta, ugyan az az anyag, és hat kullancsra is. Hát... csak több kullancs lett a macskában. A BOLHAnyakörvtől meg egy kullancs se ment rá... a csepp beadása után viszont egy napig szinte meg sem mozdult a macska, féltünk, hogy elveszítjük... meg a régi cicáinkon sem használt a kullancs elleni csepp. Bolhánál nem tudom.
2012. jún. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
nekünk a csepp sajnos nem vált be, pedig állatorvos adta be neki kétszer is! :( a nyakörvet még nem próbáltuk, de leszedni nemhinném, hogy leszedi, mert van neki sima nyakörve is, azzal sincsen baja. (cicuról van szó itt is :) )
2014. aug. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Vajon hogy érti az előző két válaszoló, hogy "beadták" a macskának a cseppeket? Talán lenyelették a macskával??? Jaj! Ezt nem szabad! A tarkójára kell nyomni a pipetta tartalmát! Szétsimítva a szőrzetet, közvetlenül a bőrre.


Nem szabadna úgy kiadni a patikusnak (főleg doboz nélkül 1db pipettát), hogy erre nem hívja fel a figyelmet. De hogy még egy állatorvos sincs tisztában vele...?

2015. márc. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!