Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy hozzam helyre a macskáimat?

Hogy hozzam helyre a macskáimat?

Figyelt kérdés
Az egyik kandúr kb 1-2 éves a másik az anyja az 3-4 kb nem tudom pontosan.Eddig gondolom hibásan gondoskodtunk róluk.Szeretném ha egésségesebbek,szebbek és tisztábbak lennének,amúgy kint tartom őket néha beengedem 1 órára.Eddig konyhai maradékkal etettem őket semmi bajuk nem volt,habár olvastam hogy nem egésséges nekik az az étel és nem jó nekik és úgy gondoltam elkezdem venni a macskatápot,de valami olcsó kéne nem vagyok milliomos. Nincsenek beoltva nem tudom hogy kötelező e az oltás macskáknál,de eddigi életükben semmi bajuk nem volt kivéve hogy nem voltak mindig megelégedve az étellel amit adtunk nekik ami érthető is,ja meg nagyon hullik a szőrük,de nem voltak betegek még soha,meg eléggé soványak,kivéve ha bezabálnak.Olvastam hogy az egésséges macskatartás nem drága de írjátok le mi minden kell hogy nem muszály pont a legideálisabb de rendes életet éljenek és meg legyenek elégedve úgy ahogy van? És minnél olcsóbb gondozási módszert írjatok egyenlőre.Szóval az a lényeg hogy jobban akarjuk őket gondozni mint eddig.
2015. ápr. 25. 22:29
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Voltam állatboltba és Frisikiest ajánlották vettem belőle 1,5kg -ot
2015. ápr. 28. 12:18
 22/23 anonim ***** válasza:
Az olyan , mint a whiskas. Lehet azt ajánlják, de ha elolvasod az összetevőket okosabb leszel. De baja nem lesz a cicáknak tőle, csak neked drága.
2015. ápr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nem drága nekem,mert keveset esznek naponta,szóval ez az 1,5kg friskies jó sokáig eltard meg még maradt kb 400 gramm whiskas
2015. ápr. 28. 20:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!