Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehetnek ilyen kis...

Mitől lehetnek ilyen kis sebek a cicám testén?

Figyelt kérdés
9 hónapos kandúr még nincs ivartalanítva, de nem hagyta el még a kertünket, más macskák viszont átjárnak hozzánk. Lehet verekedés nyoma? Még valami ízeltlábúra gondoltam, de van rovarírtó nyakörve. Régebben bolhás volt, de már nem látok benne.
2015. ápr. 30. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
azzal, hogy "ilyen kis sebek" nem tudok mit kezdeni. Tegyél képet, vagy írjál valami pontosabbat.
2015. ápr. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Félkörömnyi sebek vannak rajta, úgy néz ki, varrasodó horzsoláshoz hasonlít, egyiken még rászáradt vér van.
2015. ápr. 30. 17:21
 3/6 anonim ***** válasza:
az én benti cicámnak az állán szokott lenni néha, szinte biztos, hogy ahogy vakarózik a karmával felsérti, mert más nagyon nem érheti itt benn. Nálatok nem lehet?
2015. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem rüh, de vidd el orvoshoz és ott megállapítják. Nekünk is ilyen bőrproblémáink voltak amikor kiderült, kaptunk rá krémet meg gyógyszert és 1 hét alatt már nőtt vissza a szőr! ;)
2015. máj. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A nyakörv, csak bolhák ellen jó, rüh ellen nem? Erre nem gondoltam, hogy felsértette magát, de az is előfordulhat, a fülét egyszer véresre kaparta, miután kapott bele atkaírtó fülcseppet.
2015. máj. 1. 11:45
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja és nem hiányzik róla a szőr foltokbsn, ránézésre nem is látszanak a sebei, csak ha félre söpröm a bundáját, hát szólhatok az állatorvosnak, de a múltkor is olyan krémet írt fel az egyik cicámnak, amit lenyalva belehalt.
2015. máj. 1. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!