Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nektek van kint száraz táp...

Nektek van kint száraz táp egész nap a cica előtt?

Figyelt kérdés
Nekünk van, és napi 1x kap konzervet. Most olvastam, hogy lehet, rosszul csinálom? (Amúgy jó minőség, a konzerv 60% felett hús,a száraz 40 %)
2015. máj. 1. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért, mit olvastál? Szerintem jól csinálod, mi is úgy szoktuk. Had tudjon enni ha megéhezik. Teljesen változó nála, általában nem sok fogy, de volt mikor egyszerre befalta az összeset. Minek kínozni...?
2015. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Miután ritkán kap konzervet, a száraz táp egész nap előtte van. Jó minőségű, ivartalanított tápot kap. Nincs elhízva, és így megelőzzük a "kajakövetelést".....
2015. máj. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyém csak tápot eszik, és nem szándékosan hagyom előtte, de ha marad benne, akkor nem veszem el. Én csak a kutyáknál olvastam, hogy nem kell előtte hagyni, és azt nem is hagyom!
2015. máj. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kutyánál nekünk sem marad kint. Amikor kapja az adagot, pár perc alatt felfalja :-) a cica napi 4-5 részletben eszi a szárazat, nem falja fel, egyedül a nedveset eszi meg rögtön. Amikor befogadtuk a cicát, akkor ezt olvastam, most viszont azt, hogy ne legyen előtte...ki tud ezen kiigazodni?
2015. máj. 1. 13:28
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a cica jó kondiban van, lehet előtte a táp. Ha hízásra hajlamos, akkor viszont csak te adjál neki enni bizonyos időben a megfelelő mennyiséget.
2015. máj. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk előtte van a táp, de arra csak akkor fanyalodik rá, ha nem jön be a soron kívüli macskonzerv és/vagy emberikaja kunyerálási akció.
2015. máj. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is mindig kint van előttük a táp, semmi gond nem volt ezzel, egy macskám sem volt soha elhízva, pedig rengeteg macskám volt mindig, most is 4 van. Persze vannak hízékony macskák, azok előtt nyilván nem szabad tápot kinthagyni.
2015. máj. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!