Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csináljak a cica fülével?

Mit csináljak a cica fülével?

Figyelt kérdés

Lehet vicces a kérdésem, de azért ez kicsit komolyabb

Szóval a cica, már több mint egy éves, normális, de kb 1 hete észrevettem, hogy nem nagyon hall a bal fülére, és pár napja már a zsír vagy mi kijött a füléből, azt persze le tudom törölni, de

a macskák fülét ill. a kutyákét is elég sima fülpálcikával kipucolni, vagy vattával, vagy ehhez külön valami műszer kell?

válaszaitokért előre hálál vagyok :)



2015. máj. 3. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, külön műszer és megfelelő tudás kell ahhoz a fülhöz. Mindezeket egy állatorvosnál megtalálhatod. Ha már "kijött" a füléből a váladék, ahhoz nem leszel te elég egy sima tisztítással.
2015. máj. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
oké
2015. máj. 3. 18:35
 3/3 Sebok ***** válasza:
Ha már vmi kijött az vagy genny vagy összeállt egyéb csúnyaság.Jót nem jelent.Valóban állatorvost javasolnék,főleg mert a fültisztítóval ezt csak mélyebbre lököd amitől begyulladhat a dobhártyája a füle. ha túl mélyre nyúlsz és megugrik a cica akkor fájdalmat okozhatsz neki. De állateledelesbe vagy állatpatikába lehet fültisztító folyadékot venni 1-3000 között. belecsepegteted ha hagyja.becsukod a fülét kissé belemaszirozod.(megnyomkodod a füle tövét) és majd ő kirázza. de vidd el dokihoz és kérd ki az ő véleményét
2015. máj. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!