Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ugye nem rákos a cicám?

Ugye nem rákos a cicám?

Figyelt kérdés

Elég vadóc, nem engedi magát akárhol simogatni, általában csak a fején, nyakán szoktam.

Tegnap viszont ahogy fogtam kitapogattam a bal combjánál a hajlatban egy borsónyi vagy talán annál kisebb csomót.

Ez a csomó nem látszik a bőrén, tehát befelé helyezkedik el. Nagyon alaposan nem tudom tapintani, mert a cicám nem túl szelíd amúgy sem. Elviszem orvoshoz a héten, de most a hétvégén nem tudom. Addig viszont tiszta ideg vagyok, remélem nem rák. Nektek van tapasztalatotok ilyen téren? Minden válasznak örülnék. Amúgy nincs semmi baja, jó az évágya, friss és virgonc. 7 éves, ivartalanított lány.


2015. máj. 9. 14:18
 1/4 A kérdező kommentje:
jó az étvágya (elírtam az előbb)
2015. máj. 9. 14:19
 2/4 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy rákos lenne
2015. máj. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Ön cicájának szőrtüsző gyulladása van. Nem vagyok orvos, de nekem is van egy jószágom, kutya. Neki is elő szokott fordulni, mindig is volt neki. Mostanra 17 éves. Én nem gondolom, hogy aggódni kellene emiatt, a mi orvosunk azt mondta, hogy ez csak egy egyszerű szőrtüsző gyulladás, ami maximum 1 hét alatt elmúlik.
2015. máj. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2015. máj. 9. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!