Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a macska megeszi a főzelékb...

Ha a macska megeszi a főzelékbe szánt habarást (tejes lisztet) lesz tőle baja?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért hagytad, hogy megegye?
2010. febr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem hiszem, hogy különösebb baja lenne. Legrosszabb esetben hasmenése lesz, de ha szobatiszta a macsek, akkor az nem gond. ^^
2010. febr. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan már.Mi baja lehetne?
2010. febr. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én nem akartam,hogy megegye,de miközben főztem,más fontos dolgaim is akadtak és közben a macsek besurrant a konyhába és megette.Az egészet!Sajnos fura ízlése van,ha van rá módja (nem vesszük időben észre)akkor a mosogatóból eszik-iszik,úgymond "moslékot".Pedig kap rendesen enni ,inni és a legfinomabb ételeinket is megoszjuk vele,de neki az esik legjobban,amit ő talál vagy lop el az asztalról.Múltkor lekváros vizet ivott aztán őrölt piros paprikát nyalogatott.

Nem lehetünk a nyomában minden pillanatban és a konyhából sem lehet teljesen kizárni.

Hát kicsit aggódom emiatt a szokása miatt.

Egyébként azért tettem fel a kérdést,mert azt ugyan tudom,hogy a tejtől nem lesz baja,de lisztet nem tudom,ehet-e a macska.

2010. febr. 23. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja. A kis hülyék azért érzik, hogy ha valami nem jó nekik. Az enyém is mindent megkóstol! Pl. a csilisbabot, de nem lett tőle baja.
2010. febr. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lesz tőle semmi baja, nem kell aggódnod. Egyetértek az előttem szólóval, ha nem lenne jó neki, nem ette volna meg max belekóstol. (amúgy az enyém a nyers krumpliért van oda, először én is aggódtam kicsit, de már 2 éves és még mindig csak kunyerálja:))
2010. febr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Megnyugtattatok.

Tényleg nem lett baja :)

2010. febr. 24. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!