Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor ébreszt a macskátok?

Mikor ébreszt a macskátok?

Figyelt kérdés
az enyém a rendesebb fajtából van. Csak 6-kor ébreszt:-)
2010. febr. 24. 08:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
enyém nem is ébreszt
2010. febr. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
amikor eszébejut. :D
2010. febr. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

fél 9-kor:):):):pont az előbb

azóta dagaszt,dorombol símogattatja magát:):):)::

2010. febr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van, hogy hajnali 4-kor nekiáll labdázni, vagy verekedni a másikkal, de van hogy én ébredek előbb, és vasárnaponként pedig, ha már nagyon unja, hogy alszom akkor olyan fél 9 körül nekiáll dagasztani a párnámat, vagy az arcomat szaglászni!
2010. febr. 24. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
4-5 óra felé szokott az ablakomban nyávogni, hogy elég volt kint, mostmár beengedhetem, mert éhes, eszik, iszik, utána felugrik hozzám az ágyba és alszunk együtt tovább!
2010. febr. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Az enyém is 6 körül, de előfordul, hogy éjszaka elkzed nyávogni, mert éhes vagy ilyesmi. :)
2010. febr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tíz körül már nem bírják. De ebben benne van az is, hogy a férjem 5körül megeteti őket, mielőtt elmegy. Igaz, az ébresztés szó túlzás. Odajönnek a fejem mellé az ágyba, leülnek, dorombolnak és néznek. Én meg felébredek.
2010. febr. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Enyém minden nap percre pontosan fél 7-kor jön az ágyba mellém és elkezd gyömöszkölni :) Utálom ha felkeltenek, de mikor meglátom a kis pofiját, csak mosolygok és megsimogatom.
2010. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az enyém akkor fekszik és kel, amikor én. Akár fél 6-kor, akár 10-kor, addig ott hever mellettem. Kivétel, ha rosszul alszom és forgolódom, mert akkor azt hiszi fel fogok kelni és olyankor ugrándozik körülöttem.
2010. febr. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az enyémek percre pontosan 06:10-kor. :) Általában ilyenkor is kelek, de hétvégén is keltenek. Ilyenkor vagy egy órán át gyömöszkölnek, meg bújnak, aztán békénhagynak aludni szinte bármeddig. :)
2010. febr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!