Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy ember jobban szeret egy...

Egy ember jobban szeret egy cicát, mint a saját babáját, gyerekét az teljesen normális?

Figyelt kérdés

2015. máj. 14. 09:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
89%

"Van kutyánk és macskánk, de mindig minden körülmények között a gyerek az első."


Persze, ez is egy nézőpont, habár én nem is igazán értem...

Minálunk a kutya-macska családtag, és pont annyira fontosak, mint a többi családtag.


Érthetőbben...az a családtag a legfontosabb a pillanatnyi helyzetben, amelyiknek a legnagyobb szüksége van rá. És nem mindig, minden körülmények között...hanem a körülmények határozzák meg...legyen az ember vagy állat...


Ha a gyerek például bántja a háziállatot, akkor nem azt mondjuk, hogy ok, nyúzhatod, mert te vagy a legfontosabb...hanem ott az állatot védjük, mert ő a szenvedő fél. Nem tudom, ha érted mit akarok mondani....

2015. máj. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

"pont annyira fontosak, mint a többi családtag"


Ezzel én is egyetértek. Azt mondják, hogy férfiak a saját gyerekeikkel is akkor kezdenek el jobban foglalkozni, mikor már nem baba.

2015. máj. 18. 12:47
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Elmebeteg az összes "állat családtag" idióta.

Ezek, hahó!, ösztönlények!

Mi emberek is valamilyen szinten azok vagyunk és tudunk jopofák lenni de bennünk van könyönyörület, absztrakt gondolkodás és bűnbánás.

Amúgy van kutyám is macskám is de nem okolnám őket morális kérdésekben, mint egy csaladtagotot, pont ez az előnyük hogy állatok. Nem ember!

2022. júl. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!