Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskaalmot ajanlatok?

Milyen macskaalmot ajanlatok?

Figyelt kérdés
Milyen macskaalmot ajanlatok,melyik a jobb?Lattam hogy van tobb fajta,de nem tudtam donteni.Mennyire jo a szilikonos?
2010. febr. 24. 18:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
A silice géles biztos hogy jobb csak nagyon drága bár tovább elég mint az olcsóbb fajta és nem pórzik amikor kaparja szaga is később lesz.Én ezt használom a cicámnak,de ha nincs pénzem a spárost szoktam venni a nagyobb szemcsést mert az apróbb homok szerű nagyon porzik és nem lehet kiszedni normálisan az elhasznált részét.
2010. febr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Biolux :) nem drága de nagyon jó, nekünk ez vállt be.
2010. febr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Én sima forgácsot használok. Igaz, többször kell cserélni, mint a méregdrága almokat, de a legolcsóbb megoldás.( kell egy asztalos ismerős). Egészséges, mert nem tüsszög a cicám kaparás közben, nem hordja szét a lakásban.
2010. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

SPAR Budget, olcsó és jó is. Nem ragad és szépen ki lehet venni a pisit-kakit.

Amit ne vegyél az a Higi, nagyon büdös.

2010. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
En is ugy gondoltam hogy a szilikonos jobb lesz.Nalunk ha atszamolom kb.1500-1600 ft/2-3 liter.
2010. febr. 24. 19:14
 6/18 anonim ***** válasza:

Én is inkább Spar Budgetet használok.

Inkább veszek olcsó macskaalmot, és prémium minősségű kaját. Amúgy valóban a faforgács is teljesen jó vagy újabban sokan haszálnak pelletet.

Plyat vegyél, ami csomósodik. És döntsön a pénztárcád.

2010. febr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

...nekünk karthauzi cicánk van, mivel mindenben a lehető legjobbat szerettük volna neki, kipróbáltuk a szilikonost(sőt eleinte csak azt használtuk)és:jó a kristályos sokkal praktikusabb,mint a golyócskás, mert két év múltán is találtam elbújt golyócskát...viszont ha nem szeded ki a szilikonosból kvázi gyorsan a pisit, nagyon ammóniumszagú tud lenni...

...aztán jött a biolux, amibőlk a zöld enyhén illatosított és friss hatása van a natúrnál néha tapasztalt homályos fura szaggal szemben (a sárgát nem mertem kipróbálni...citromos(?)...)..

...aztán:coshida...ez is mint a biolux nemszilikonos típus kicsit asszem drágább is a bionál, de a szagelnyelése szerintem nagyon jó...

...majd egyszer rákényszerültünk lidliset venni (mivel olcsó is volt, gondoltuk egy próbát megér) a nedvszívóképessége és a szagnyelősége olyan mint a bioluxnak, csak jobban porzik...így

jelenlegi "végső" konklúzió: a coshidát keverjük a lidl-ben kaphatóval...:)

...szilikon vs. morzsalék: a szilikon gyorsabban fogy, anyagilag nekem úgy tűnt, kellemetlenebb, mint a morzsi...

viszont a por sokkal kevesebb szilikonnál, így ha pl. gyerkőc van, azt ajánlom (én is visszatérek rá, ha lesz baba)

2010. febr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én félmegoldást alkalmazok és bevált: szilikagéles és Biolux keverve.
2010. febr. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

... (karthauzicicásválaszoló)

jajj bocsi, én kevertem a bioluxot a biocattal, a biolux is morzsalékos állagú, ugye? és keverve a szilikonnal? nahááát:)))) és úgy milyen?

2010. febr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A Biolux apró kavicsos-szemcsés, a szilikagéles viszont önmagában nagyon könnyű, a cicának fura kapirgálni, és hát drága is. Ezért használjuk a félmegoldást, öntök egy sor ezt, egy sor azt és összerázogatom. Így állagra pont megfelelő, a szag-és nedvességmegkötő képessége pedig jó.

A csomósodók nekünk nem váltak be.

2010. febr. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!