Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskaalmot ajanlatok?

Milyen macskaalmot ajanlatok?

Figyelt kérdés
Milyen macskaalmot ajanlatok,melyik a jobb?Lattam hogy van tobb fajta,de nem tudtam donteni.Mennyire jo a szilikonos?
2010. febr. 24. 18:59
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Karthauzis, a coshida a Lidlben kapható alom, nem? Mi onnan vesszük, most kimentem és megnéztem a zacsit és coshida. Tényleg nagyon jó, bár a pisi gombóc hajlamos széthullani, ha ki akarom rázni a kanálból a tiszta almot és ez nagyon bosszantó.


A legjobb nekünk ebből a csomósodós fajtából a fesis piroszacskós bioclean macska alom volt, az nem büdös, jól csomósodik és nem is olyan drága. Csak nekünk nagyon nem esik útba ezért helyettesítjük a Lidlben kapható alommal.


A szilikonos egyesek szerint jó, szerintem undorító, próbáltuk azt is, elvileg nem kell kiszedni a pisit úgy felszívja, hogy akkor használódik el, mikor már "szétesik". De én nem bírtam nézni, ahogy a szép csillogó kristályocskák a pisilések nyomán sárgulnak. Ronda látvány. Ha viszont kiszeded akkor meg rohadt drága.

2010. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
fresis*
2010. febr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
(karthauzis)...igazad van....hmmm...jaj már sokmindent használtunk...és keveredik...a szilikonosról hasonló a véleményem...furcsa...
2010. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
jajaaaa, mi az a "FRESIS"???
2010. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Fressnapf vagy hogy kell leírni. 7.5 kilós és 20kilós kiszerelésben van, piros zacsis a csomósodó. Nagyon jó alom, de tömegközlekedéssel hurcibálni 20kilót, mert úgy éri meg, hogy 20kilót veszünk elég gáz. Ezért jó alternatíva a lidlben kapható, az 10kiló és útba is esik. Egyetlen hibája a fressnapfoshoz képest, hogy a pisi szétesik, kivéve, ha nagyon régi. De hát nem szoktam egy egész napot várni a kiszedésével.
2010. febr. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én Multi fit-Hygiene white almot használok,a Fressnapfban szoktam venni.Nem csomósodik össze,beszívja a pisit,szóval elvileg nem kell kivenni :) 3-4 naponta szoktam neki cserélni. Nekem bevált,3000Ft körül van és 2hónapig elég.Szerintem ennyiért tök megéri. Mondjuk minden macskánál más-más alom jó,ki kell tapasztalni :)
2010. febr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én is MultiFit-et használok (azaz a cicáim :) ), ám a csomosodót. Nekünk ez vált be. A két cicámnak jó három hétig elég. Minden nap regge-este kiszedem az összecsomósodott pisit és kakit. Hetente pedig lecserélem az egészet és fertőtlenítem a tálcát.
2010. febr. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A Sparban lehet kapni ezt is,100 ft-tal drágább mint az S-Budget,nem olyan aprók a kavicsok,ezért nehezebben hordja szét a talpával,és emellett NAGYON jól csomósodik. 350 Ft és a neve KATZOR.Nekem van két cicám és 3 éve csak ezt használom.
2010. ápr. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!