Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ilyen a macskám?

Miért ilyen a macskám?

Figyelt kérdés
Vagy egy 1 éves sima házi cicám, a szülei rövid szőrűek, neki viszont hatalmas, hosszú bundája van, és van "tappancsszőre" is. Úgy néz ki kb mint egy szibériai cica, és a tarkójánál se lehet úgy megfogni, mint más cicákat. Ha a többi cicámat úgy fogom meg, akkor "lebénulnak", mint ahogy az szokásos, ő viszont nem, és fáj is neki. Ez miért van? Valami hibrid macskám van? :D
2015. máj. 17. 15:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Úgy ahogyan az emberek az állatok is örökölhetnek távolabbról vonásokat :D szerintem a te cicád is valamelyik távolabbi elmenőjétől örökölhette a külsejét. Az én cicámnak sem fáj ha a nyakánál fogom meg és nem is bénul le , erre nem tudok választ adni , én arra gondoltam hogy lehet rosszul fogom meg.
2015. máj. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!