Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vérző seb a macska állkapcsán?

Vérző seb a macska állkapcsán?

Figyelt kérdés
Észrevettem egy vérző sebet a macskám állkapcsán, a nyaka felett, ahol szereti ha simogatjuk. Már többször láttam sötétebb, gyógyuló sebet ott, de ma vérzett is. Mindig ugyanott van ez a visszatérő seb. Mi lehet ez, kell aggódnom?

#macska #seb #vérző seb
2015. máj. 18. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Vagy belement valami, pl. toklász (ez egy szúrós növény) vagy valami élősködő is lehet benne, ami miatt kivakarja. De lehet gomba vagy más bőrbetegség miatt is. Vagy valami más okból van ott a seb, ami valami miatt nem tud begyógyulni.

Mióta van ez, illetve látod-e, hogy vakarja ott?

2015. máj. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már hónapokkal ezelőtt észrevettem ugyanott egy gyógyuló sebet, néha teljesen elmúlik aztán visszatér. Nem vakargatja, szerintem engem jobban zavar a seb, mint őt... Amúgy benti cica.
2015. máj. 18. 15:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát, akkor nem tudok mást mondani, mint hogy mutasd meg egy értelmes állatorvosnak.
2015. máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!