Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Legjobb táp/étel/vitamin...

Legjobb táp/étel/vitamin macskáknak?

Figyelt kérdés
Főzni ritkán lenne alkalmam, inkább egy tényleg megbízható fajtát szeretnék, ami tökéletes lenne a mostani 8 hetes kiscicánknak. Nagyon eleven,játékos, imádjuk. Szerencsére az almot is hamar megtanulta. Szívesen főznék is rá néha. De ezt nem tudom neki mindig biztosítani, így kell egy egyszerűbb megoldás is. Receptek is jöhetnek arányokban, hogyha esetleg főzni fogok neki. Jah és jöhetnek bevált vitaminok is .

2015. máj. 20. 21:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Én minden nap adtam neki nyers marhahúst vagy valami más nyers húst, csirkemájat, szívet, belsőséget. Emellett még tápot is evett és mindig adtunk neki ezt-azt abból amit mi ettünk. A húsnál jobbat nem nagyon tudsz neki adni. De ha akarod és biztosra akarsz menni az esetleges fertőzések terén, akkor meg is főzheted, sütheted neki. Keress egy jó tápot, aminek magas a hústartalma, a szárazak szoktak jobbak lenni.
2015. máj. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!