Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen betegsége lehet a...

Milyen betegsége lehet a macskámnak ha nem eszi, levert, nem tud mozogni felpuffadt illetve nincs széklete?

Figyelt kérdés

Valamit lenyelhetett amitől elzáródott a bele?Vagy mik lehetnek? Mennyi ideig bírja így?

Bélelzáródás lehet?


2015. máj. 26. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Állatorvos meg tudja mondani. Minél hamarabb.
2015. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Sajnos meghalt már :/ csak nagyon érdekelt, hogy többet ne forduljon elő.
2015. máj. 26. 15:17
 3/12 anonim ***** válasza:
És tulajdonképpen mire vártál? Hogy majd magától meggyógyul? Az ilyen embereket nem értem... inkább ne tarts többet állatot, akkor nem fog ez többször előfordulni.
2015. máj. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szégyelld magad, amiért hagytad elpatkolni. Te bezzeg futva mégy orvoshoz, ha beteg vagy, mi?
2015. máj. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért szólják le így az embert... Ma találtunk rá , és nem volt időm reggel elvinni csak most délután tudtam volna csak sajnos mér nem bírta ki.
2015. máj. 26. 15:26
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen, biztos egy nap alatt halt bele valamibe. Etess ezzel mást.
2015. máj. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
3 napja kerestük ....
2015. máj. 26. 15:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megmérgezték. Ha reggel rászánta volna valaki az időt, hogy orvoshoz vigye, ahogy felelős gazdi teszi, akkor legalább nem irtózatos kínok közt halt volna meg. mentegetheted magad nyugodtan, értelmes, lelkiismeretes ember futólépésben viszi a dokihoz a súlyos beteg állatát, nem letudja, hogy "majd suli/munka után." Felelőtlen voltál, de sajnos nem te fizettél meg érte.
2015. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Elismerem hogy az én hibám , de arról nem tehetek hogy nem lett meg csak az utolsó napon.
2015. máj. 26. 15:34
 10/12 A kérdező kommentje:
Hidd el okoz fájdalmat. Lehet megérdemlem ahogy mondod
2015. máj. 26. 15:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!