Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicák mennyi idős korukig...

A cicák mennyi idős korukig fostosodhatnak?

Figyelt kérdés
Nem soká cicagazdi leszek és még nem igazán vagyok otthon ebben a fostosodás témában. Mennyi idős korukig áll fenn ez a veszély?

2015. máj. 27. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Bármilyen idős korban kaphat a macska hasmenést. Nem értem, miért lenne ez korfüggő.
2015. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
WTF? Akkor szokott menni a hasuk, ha váltják a fogaikat, és akkor sem mindegyiknek.
2015. máj. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A "fostosodás" egy vidéken berögzült idiótaság. Tudom, mert vidéke nőttem fel. A kismacskák betegségeiről és a fogzásról pedig olvashatsz a neten. Javaslom a kötelező védőoltásokat is beadatni neki, mert sok veszélyes betegséget kiszűrhetsz, és nézz utána, mit ehet és mit nem. Ha nem megfelelően táplálod (pl. tejjel), gyengül az immunrendszere, és könnyebben elkap bármit.
2015. máj. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem te arra gondolsz amikor oltatlan kismacskák folyamatos hasmenést kapnak és a fele belepusztul.

Tehát:

Ma, amikor a kölyökmacskákat már oltjuk, nem "fostosodnak", és nem pusztulnak ebben el

2015. máj. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
8-10 hetes kor előtt ne hozd el az anyjától. Kezdjétek állatorvosnál, beszéljétek meg az oltási programját, rendszeres féreghajtását, később az ivartalanítását. Tejet ne kapjon, max. cicatejet vagy laktózmenteset. Normális junior táp sem árt. Ha így csinálod, nem lesz semmi baja.
2015. máj. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!