Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macska véres vizeletben...

Macska véres vizeletben feküdt, nem mozog. Mi a baja?

Figyelt kérdés

Ma reggel megtaláltam a macskám véres vizeletben feküdt. És nem mozog. Egy helyben ül és néz. Nem eszik,nem iszik.

Mi lehet a gond vele?


2015. máj. 30. 11:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hír róla?
2015. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Mi lett a macskával, engem is érdekelne. Elvitted orvoshoz? Megmentette? Elpusztult?

7-es voltam.

2015. máj. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Annyira fel tudnak huzni az ilyen kerdesek. "Macska / kutya halaltusajat vivja, mit kellene csinalni? Azert lehetoleg ne kelljen a kisujjamat mozditsam."
2015. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Sajnos csak este tudott fogadni az állatorvos. Kinyomták belőle a vizeletet. Kijött vagy 3dl véres vizelet. Kapott gyulladáscsökkentőt +k vitamint és most 10 napos antibiotikum gyógyszeres kezelést kap.

Reggelre már többet mozog, már eszik is, inni nem nagyon akar így fecskendővel kell adnom neki.

Valószínűleg húgyhólyag gyulladása van. Erre utal a szőr hullás, 39,6 os láz és tág pupillák.

2015. máj. 31. 08:31
 15/16 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem itt, mert hátha volt már valakinek ilyen a macskájával.
2015. máj. 31. 08:33
 16/16 anonim ***** válasza:

Igen, az én cicám évekig szenvedett a vissza-visszatérő hólyaggyulladástól, hólyag-kövességtől, pedig speciális gyógytápon élt. Hozzáteszem, ennyire súlyos állapotba nem került, mint a tiéd, de így is sűrűn rohantunk az orvoshoz.

Sajnos, ennek ellenére 7 éves korában meghalt.

2015. máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!