Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Házi vagy keverék cicus legyen?

Házi vagy keverék cicus legyen?

Figyelt kérdés
A házit ingyen meg tudom oldani,de nem éri meg a fajtisztára költeni?
2010. febr. 26. 21:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

"Házi" vagy "keverék"? Mi a különbség?

Bármilyen cicát is szeretnél, óriási felelősség. Egy állat "visszahozza az árát": akármilyet is választasz, keveréket vagy fajtisztát, hatalmas örömöt fogsz benne lelni.

2010. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

A cicáknál máshogy van, mint a kutyáknál. Ott sem azzal van gond, hogy keverék. Sőt, nagyon is szépek, okosak a keverékek. De most erre nem térek ki.

Azt válaszd, ami a szívednek kedvesebb. Nekem klasszikus házi (európai rövidszőrű) cicám van.

2010. febr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

szia

nekem otthon van 4 örökbefogadott keverék cicám...

én ugyanúgy meg vagypok elégedve velük mint egy rendessel hisz foigyelj ha annyit k┌ltesz egy fajtisztára lehet hogy az még elszökik vagy valami.. és akk feleslegesen adtál ki annyi pénzt


a fajtisztáknl annyi hogy általába negézségesebbek de a keverék cicák is lehet azok( pl: az enyéim mind egézséges)


sztem m1 mert mind a 2 félét kell gondozni,beoltatni ..stb.

2010. febr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszike az eddigi válaszokat,egyébként nyolcadik emeleti lakásba lenne!
2010. febr. 26. 22:03
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha "márkásat" veszel az sem jobb semmivel egy ingyen házimacskánál. Nem fog neked jobban dorombolni, se nem lesz szófogadóbb csak mert sokezerért vetted. Miért érné meg?
2010. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem a házicica a legjobb:D szépek okosak aranyosak és nincs 2 egyforma:D
2010. febr. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A perzsa félék nagyon, sőt túl nyugisak, de fésülgetni kell őket. A sziámi hiperaktív. A házi macska szerintem a legtermészetesebb viselkedésű, de unni fogja a bezártságot és a függönyt meg a bútorokat leamortizálja. Az ivartalanítás viszont néha megoldja ezt a gondot.
2010. febr. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egyik kedves válaszolónak üzenném, hogy bizonyos fajtáknak vannak jellegzetességei. Ha valaki egy elomló mamlaszt szeretne, az más fajtát választ, mint az aki egy gátlástalan cserfes, pörgős macskát. Például.


Meg a "márkás" ha nem expressz.hu 20ezerér' minőség, akkor azzal jár, hogy nem hordozza a három halálos betegség közül egyiket sem, tehát nem fog a felv miatt daganatokban elpusztulni, nem tör rajta ki a fip, és nem derül ki az sem, hogy fives és nem érintkezhet más macskával, mert az ellen még védőoltás sincs.


Nekem gyepiről mentett házi macskám is van, meg puccos "márkás" is, mindkettő ugyanolyan tökéletes, de nincs azzal semmi baj, ha valaki eldönti, hogy neki X fajta tetszik külsőre és természetre is, ezért vesz egyet. Csak akkor jó helyről vegye.

2010. febr. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A betegségek miatt nem kellene agódni,mert a mamáméktól lenne!Ott pedig kinti cica volt.(az ingyen házi macsek!)
2010. febr. 27. 08:10
 10/13 anonim ***** válasza:

A házimacskák keverékek tulajdonképpen. Úgy gondoltad h házimacska(keverék) vagy fajtamacska legyen pl. abesszin vagy brit rsz...

Ha lakásba lesz és megtetszik egy fajta akkor az, de ha nem különösebben vagy oda egy fajtáért, akkor házi simán.

2010. febr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!