Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskat szeretnek es egy...

Macskat szeretnek es egy olyan kerdesem lenne mennyivel valoszinubb hogy a macska kikaparja a szemem mint egy kutyatamadas? Melyiket veszelyesebb tartani?

Figyelt kérdés

2015. jún. 3. 23:32
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Felháborodsz, mielőtt még a helyesìrásomat szapulnád, mobilon picik a betűk és az u jé pont mellette volt a z mellett. Szóval javítva.
2015. jún. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja és köszi, hogy lehülyéztél így ismeretlenül! :) A második válaszoló voltam, akinek a "felháborodsz" szónál eltévedt a keze a klaviatúrán, de még mindig kiváncsi lennék, hogy milyen állatokat tartasz. Az okoskodás szón jót nevettem, szakmám is van róla, és régen az állatok etológiáját is tanulmányoztam hobbi szinten, mert nagyon érdekel, de nálam ez genetika, spékelve hozzá szakmai tudást is.
2015. jún. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Platypus ***** válasza:
100%
Az egyetlen eset, amikor a macska tényleg ok nélkül támad, az a veszettség. De ez oltással megelőzhető, és még anélkül is borzasztóan ritka. Minden más esetben a támadásnak van érthető oka és bőségesen adnak az állatok jelzéseket is. Az, hogy egyes emberek nem értik meg, hogy a felfújt farkú macskát nem kéne piszkálni, meg már egy másik kérdés. Egy kutyát egyébként könnyebb félrenevelni, mint egy macskát. Ha egy macska ritka rossz természetű és utálja ha hozzáérnek, akkor is békésen lehet élni vele egy háztartásban, ha betartod a határait. Ezzel szemben ha egy kutyának agyatlanul kinyalják a valagát vagy mindig engednek neki, akkor kinevezi magát főnöknek. Amibe beletartozik, hogy néha megpróbálja megfegyelmezni az alattvalóit, akár harapással is. Természetesen ez sem csak úgy a semmiből történik, hanem a gazda következetes tutyimutyisága kell hozzá, és számtalan jele is van.
2015. jún. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Platypus világosabban leírta neked, amit én az előbb leírtam!


Ne nézz annyi horror filmet!

2015. jún. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
En olyan videot is lattam, mikor a feketerigo megtamadta a jarokeloket; megsem viselek pancelsisakot, mikor kimegyek az utcara.
2015. jún. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Már ìrtuk, ok nélkül sosem támadnak, minden helyzetben csak védekeznek, vagy ragadozóknál, vadállatok, afrika, csak akkor ha éhesek, ha jól vannak lakva lazán legelnek mellettük a zebrák is, mert tudják, hogy teli hassal nem fognak rájuk támadni! A rigó sem ok nélkül támadott valószínűleg megpiszkálták a fészkét vagy a hím védte a kotló nőstényt, mert megközelítették a fészküket. Felejtsétek el az ok nélküli támadást, olyan nincs, de az is lehet, hogy szimplán valamilyen formában bántalmazták valamikor a rigót, és mivel a teritóriumára tévedtek ő csak védekezett, mert a régi emlékek jöttek elő nála, ugyanis az állatoknak is van ilyen.
2015. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Hát ha a kutya támad rád az fájdalmasabb és ha nagyobb termetű halálos is lehet.


A macska az meg csak egy kis mitugrász dög. Szedd le az egész körmét hogy ne bírjon karmolni osz csá.

2020. máj. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!