Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tetszik Miroku? És a...

Hogy tetszik Miroku? És a többi cica? Ti mivel etettétek a cicáitokat? Nyugi, sajtot nem esznek sokat.


#ingyen #macska #Komárom-Esztergom megyeiek érdeklődését várom #9 hetes cicák #félperzsa anya
2015. jún. 18. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
én a kölyköket premier cica konzervvel és később vagy cat chow vagy premier tápokkal szoktam etetni,a fressnapfban veszem. Néha ha van finomabb ebéd amit tudom szeret akkor abból szoktam adni nekik.
2015. jún. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem. Igazából elvihetőek mindketten (2 kiscicánk van már csak)
2015. jún. 19. 15:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Ivartalanítani kéne és nem lenne ilyen gondod...jah hogy az nem megy.

Szégyelld magad, idegeneknek odaadnád a cicákat, így szoktak állatkínzókhoz kerülni.

2015. jún. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de megy az ivartalanítás de tudod későn vettük észre és nem akartuk a cica életét veszélyeztetni. Már ki van ivartalanítva az anyjuk. És már minden cicát elvittek.
2015. jún. 22. 15:07
 5/5 A kérdező kommentje:
MINDEN CICÁT ELVITTEK NE ÍRJON SENKI MIATTUK!
2015. jún. 25. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!