Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Mivel gyogyitsam?

Mit tegyek? Mivel gyogyitsam?

Figyelt kérdés
Van egy 6 hetes macskanathas kiscicank. 2 hete kapott oltast és szemcseppet, a szeme szépen meg is gyogyult,de továbbra is torgyogott és pipettaval kell (most is) etetni.Aztán egyik nap megint ugyanolyan csúnya lett a szeme.Tegnapelőtt megint beoltotta az allatorvos, de én nem látok javulast, csak annyi hogy járkál meg valamivel jobb a kozerzete :(
2015. jún. 21. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez sokáig elhúzódik sajnos.

Ha újra csúnya a szeme, használd ismét a szemcseppet (vagy kérj újat).

2015. jún. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. És a taknyossag idővel elmúlik, vagy azt mivel gyogyitsam?
2015. jún. 21. 08:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Pár csepp propolisz a tejbe még ha ki is köpi. De kóstold meg elötte nem e raktál bele sokat. Egy decibe kb 2-3 csepp.

A szemére meg vattát áztass be kamilla főzetbe és óvatosan ecseteld.

Tudom a propoliszos hülyén hangzik de a mi cicáink is nemrég náthásak voltak tiszta takony volt mind meg prüszkölt és propoliszt csepegtettem a virslire amit hát imádnak és behabzsolták meg borsófőzeléket is szeretik és a borsóba is ott vannak a vitaminok úgyhogy meggyógyultak. De egy 6 hetes kiscicánál nem tudom hogy lehetne vitamint adni. Max úgy hogy ha egy vitaminos gyógyszert kis darabot tejbe feloldod neki de inkább ne nem tudom hogy hatna a szervezetére.

Szóval a propoliszt próbáld ki de lehet kiköpi mert pocsék úgy az íze tejben. De segítenie kell rajta. Neten olvass utána ha esetleg nem tudod mi az a propolisz. Én itthon mindenre azt használok meg iszom minden nap. Remélem segített a válaszom.

2015. jún. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megprobaljuk :)

olvastam még a kamillateas inhalálást is,az is használna?

2015. jún. 21. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!