Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hi. Szeretnék egy macskát de...

Hi. Szeretnék egy macskát de allergiás vagyok rá. Van olyan macska amire nem allergiás az ember?

Figyelt kérdés
pls világosítsatok fel.

2015. jún. 21. 21:40
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
nincs sajnos,és állatszőrre vagy allergiás,tehát kutyád se lehet v egyéb.
2015. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2015. jún. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az előző jól beszél. Válaszd Kopasz Kittyt
2015. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát nálunk korábban évtizedekig mindenki allergiás volt az állatszőrre, ezért nem is tartottunk bent állatot. Aztán tavaly úgy alakult, hogy lett egy benti házi macskánk. Senki sem tüsszög tőle, pedig most éppen vedlik is. Szerintem kialakult nálunk egyfajta immunitás rá, vagy nem tudom. Persze sűrűn takarítunk, ez alap.
2015. jún. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom az elso honnan vette, hogy az allatszorre vagy allergias...

Mert, vagy a macska szorere vagy allergias, es akkor tenyleg max szfinx, vagy a nyalara, akkor meg esetleg a sziberiai.

Namost. A sziberiaik kozott sem mindegyik 100%-osan antiallergen, szoval nem fogod meguszni "10e forintos torzskonyv nelkuli csoda(tm)"-el.

Ha a szorere, akkor... akkor neked ugyis mindegy, mert a tengerimalacra, mindenre allergias vagy.

2015. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem két macskám van. Az egyikre allergiás vagyok, a másikra nem. Ráadásul pont a legegyszerűbb házi macskától nincs semmi bajom, a brit rövid szőrűtől viszont fulladok, tüsszögök, vakarózom. Ki kell próbálni.
2015. jún. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy a macskának nemcsak a szőrére lehetsz allergiás, hanem a hámsejtjei, nyála és vizelete ugyanúgy hordozza az allergéneket. Ezért egy szőrtelen macska sem feltétlen oldja meg a problémádat sajnos.


Itt egy kutyás cikk hasonló témában:

[link]

2015. jún. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is van macskaallergiám. 6 éve úgy hozta a sors, hogy hozzánk került egy kis útszéli cica, aki aztán nálunk is maradt. Nálam csak a vedlési időszakban jönnek elő a tünetek, jobban tüsszögök, mint általában, és könnyezik a szemem, de ez is csak pár napig tart, és kibírható. Bár attól is függ, a szőrére vagy-e allergiás, vagy ahogy előttem írták, a hámsejtekre, nyálára stb.
2015. jún. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van állatszőr allergiám, és van egy benti nőstény, ivartalanított macskám. Szimpla házi cirmos.

Az első két hét volt rossz, aztán hozzászokott a szervezetem.

Valahol azt olvastam, hogy a nőstény macskákra kevésbé allergiásak az emberek (nem tudom, mi az összefüggés).

2015. jún. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 macdln ***** válasza:
shpinx kopasz, szőrtelen macska
2015. júl. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!