Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másban is felmerül az a...

Másban is felmerül az a gondolat, hogy "már csak ez hiányzott" amikor megjelenik a macska és enni kér?

Figyelt kérdés

Semmi rosszindulat, nem kell az állatvédő szövegelés,hogy minek az ilyennek macska, szeretem és nem adnám oda soha senkinek.


Viszont mikor megjelenik, az én macskám mindig enni kér, a rendes kajája persze nem elég, neki más is kell, és ezt a lábam körül szlalomozva nyávogással jelzi, vagy felül a székre és nyújtogatja a lábát a felvágottak után.

Aranyos, de kényelmesebb mikor nincs jelen, így mikor reggel lemegyek és kinyitottam a bejárati ajtót, ő pedig rögtön berombol, akkor azonnal ez a gondolat merül fel bennem,hogy igen pontosan ez hiányzott az életemből,hogy ez itt kéregessen és nyávogjon.

Azt szeretem a legjobban,hogy előbb bejön, körbenéz, megnézi a kutyák tálját is, aztán rám néz, néz egy kicsit majd egy öblöset nyávog.

Egyébként hiányozna ha nem csinálná ezt minden nap :)


2015. jún. 30. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
akkor most mi is a gondod?
2015. jún. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%

te nem szoktál enni? nem szoktál éhes lenni?

amikor befogadtad a cicát, akkor gondolom átgondoltad, hogy most 15-20 évre előre minden nap meg kell etetni majd többször. akinek ez teher ne vállaljon macskát.

az enyémek 8 évesek, de kicsi korom óta mindig volt macska. szeretem őket etetni, nem unom meg,egyedül a tálat nem szeretem elmosni, de ugye muszáj:)

nem tudom való -e neked macska.mennyi idős?nem lehet, hogy ráuntál?

2015. jún. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Megvannak az etetési idők (naponta háromszor). Ha ezen kívül jönnek, nem kapnak mást, csak egy kis simit:) - szóval nincs miért zavarjon.
2015. jún. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!