Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Menhelyen ivartalanítanák a...

Menhelyen ivartalanítanák a macskámat?

Figyelt kérdés
Felhívtam a környéken levő állatorvosokat, hogy mennyiért ivartalanitanak nőstény macskát, de nagyon drágán csinálják és nincs ennyi pénzem. ( egyik 16 500 másik 14 000 ) ráadásul két macskám van.
2010. márc. 3. 12:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem hogy ha te odaviszed a saját macskádat egy menhelyre akkor megcsinálják az ivartalanítást ingyen. Nem tudom hogy működik ez persze de gondolom hogy a rengeteg gazdátlan macska ellátása is embertelen nagy teher a menhelyek számára, nem valószínű hogy olyan macskának is fizetnék az orvosi ellátását amelyiknek van gazdája. Ráadásul itt nem is életmentő beavatkozásról van szó amit esetleg megcsinálnának méltányossági alapon, de szerintem hívj fel menhelyeket, állatkórházakat, érdeklődj a lehetőségekről.
2010. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyen biztos nem, de nem tudom hol laksz, hogy ilyen drága, nőstény cicát 8-10 ezer körül szokták ivartalanítani és gyakran van akció is.
2010. márc. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Miskolc közelében lakom, errefelé nemvolt akció és nem is lesz. persze nem ingyen akarom hogy megcsinálják, 8 ezer ft-ot kifizetnék én. de ez a huszon akárhány ezer forint ez nagyon nagyon sok :( nem lenne szivem megölni a kismacskákat, ha meg menhelyre adom akkor már jobban járnának ha ivartalanitanák a macskáimat mielött kiscicák lesznek.
2010. márc. 3. 13:05
 4/21 anonim ***** válasza:

Azért szerintem érdeklődj a környékbeli, elsősorban falun praktizáló állatorvosoknál (telefon, internet), hátha olcsóbban csinálják.

Én Baranyában élek, és nálunk itt falun fele annyiba kerülnek az állatorvosi díjak, mint a közeli városokban. (Pl. a lánycica ivartalanítás 8000-be, városban 16000-be)

2010. márc. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
itt csak a városban ( Miskolcon ) vannak olyan helyek ahol ivartalanitanak is. Meg van még 1 falun, ahol 16 500 ft-ért csinálják.
2010. márc. 3. 13:13
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Mályiban kérdezted már?


Illetve tudom ajánlani a mezőkövesdi állatorvost is, Dr. Újváry Árpádot, nagyon barátságos árakon dolgozik. Lehet, ha kiszámolod, még az utazással együtt is olcsóbban jön ki. Vagy Sajószentpéteren is van egy jó doki, csak neki nem emlékszem a nevére.

2010. márc. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az állatkórházat, szokott lenni náluk ivartalanítási akció.
2010. márc. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Menhelyek nem szoktak puszira ivartalanítani, ellenben néhány szervezet (pl. a Zöld Zebra) néha szervez ivartalanítási akciót, amire ha jelentkezel, kedvezményesen kipakolják a cicákat. Kutass ilyenek után a neten, hátha.
2010. márc. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
az állatkórházat megkérdeztem, kemény 2ezer ft - ot elengednek az akció miatt. így már " csak " 12 ezer. a zöld zebrát is megnéztem, de az errefelé nem akciózik. köszönöm annak aki a mályi orvost ajánlotta, fel fogom hívni, hátha.
2010. márc. 3. 14:20
 10/21 anonim ***** válasza:
Nálunk is akció volt. 5ezer FTért csinálta. Keress akciót. Mást nem tudok mondani. // A menhelyek biztos nem fogják megcsinálni. Gondold el, alapból sok dolguk van, és még h ők is fizessenek bele.... //
2010. márc. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!