Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért a fiú macska neveli a...

Miért a fiú macska neveli a kiscicát?

Figyelt kérdés
májusban született ,néha még szopik .Az anyja sokszor eltűnik napközben vadászni vagy csak kóborolni és van itthon egy hím macskánk is (lehet az apja) aki ilyenkor figyeli óvja ,ha nem bírja szét szedni a kaját szét szedi ...stb normális hogy a hím így gondoskodik ? (szerintem nagyon aranyos ,de eddig még nem tapasztaltunk ilyet)

2015. júl. 3. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
11%
Azért, mert nem ivartalanítottátok. Nem kéne annak a kiscicának ott lennie, se a két ivarérett macskának kóborolnia. Felelős állattartó...
2015. júl. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
miért nem kéne itt lennie? a testvéreinek lett gazdája őt meg eleve megszerettük volna tartani, tanyán élünk 2 macska kevés volt,nem arra voltam kíváncsi hogy mit kellene tennem a macskáimmal hanem a "viselkedési" mikéntjére/gyakoriságára
2015. júl. 3. 23:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk régebben volt egy kandúrunk, aki mellé kaptunk egy még picike kismacskát, aki valószínűleg kicsit korán lett elválasztva (találták). Hetekig hagyta a kandúr, hogy a kiscica csomósra szopogassa a szőrt a hasán.
2015. júl. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 macdln ***** válasza:
67%

De édesek :)

Ritkán ilyen gondoskodóak a kandúrok.

Nekem van egy rossz tapasztalatom.:

A falunkban(ahonnan kaptunk volna kiscicát) ott néhány kandúr elhordott négy kiscicát, még mikor még nagyon picikék voltak és széttépték őket. :( úgy sajnáltam őket :(

Vigyázzatok rá nagyon, nehogy valami másik kandúr elvigye, már ha kint tartjátok.

Szerencsétek van ezzel a kandúrkával, aki lehet, hogy az apukája. :)

A rosszindulatú kommentekre pedig nem kell figyelni!

Attól, mert vki. kiengedi/kint tartja a cicáit, attól még szeretheti őket és nem felelőtlen állattartó!

2015. júl. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk most 3 kiscica van, és van egy fiatal kandúrunk is, tavaly nyári születésű. Hát ezt látni kellene, mit műsoroznak! A kandúr simán leáll velük játszani, van, hogy a 2 kicsi egyszerre ront rá, ő pedig tűri :D meg valamikor együtt alszik velük, mosdatja őket, mikor az anyjuk nincs ott....nagyon aranyosak :)
2015. júl. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!