Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem eszi a macskánk a...

Miért nem eszi a macskánk a tápot?

Figyelt kérdés

Vettem a macskámnak száraz tápot de, nem akarja enni.

kb 2-3 éves bak macskáról van szó.

Egyszer-egyszer megkóstolja de, nem nagyon rajong érte.

Van mellette mindig friss víz.

Hogyan lehet rá szoktatni?



2015. júl. 7. 18:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%
Bírom az okoskodókat,akik nem a kérdésre válaszolnak.A kérdező nyilván nem milliomos,hogy színhúst kapjon a macska,az olcsó konzervtől,ami szinte csak víz,még a szárazak is jobbak.Most eleve meleg van,lehet annyira nem is éhes.De ahogy itt a normálisabbak írták,ne adj neki mást,ha táppal szeretnéd etetni.Max ne vegyél nagy kiszerelést,amíg nem biztos melyiket fogja szeretni.De hagy előtte,ha éhes lesz megeszi.Ha két napig sztrájkol,akkor addig,ha egy hétig,akkor addig.Meg fogja enni.Mellette mehet a maradék házikoszt.Vagy vehetsz nyesedéket állateledel boltban.200-250 forint egy kiló.Egy hétig elég.Akik meg írták,hogy egyél te egész nap száraz kekszet,még mindig azt hiszik,hogy az állatok is emberek.
2015. júl. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális minőségű tápot eddig mindegyik macskám szerette, még a legválogatósabb is, szóval olyat vegyél, ne valami ócska wiszkasz és társait és akkor nem lesz gond.
2015. júl. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

11. válaszoló igazad van!

2015. júl. 7. 21:03
 14/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, azért ha mást sem eszik, bágyadt, akkor zsuppold el orvoshoz! (Kering mostanában egy ilyen betegség felénk, aminek csak annyi a tünete, hogy a macska nem eszik és lázas :S)

Minél idősebb egy cica, annál nehezebben fogad el új dolgokat. Néha az is beválik, ha az új cuccot a régi mellett tálalod, mint választási lehetőséget. Bár ezt inkább a nyesedékkel szoktuk eljátszani.

Egyébként a mieink is hülyén esznek ebben a dögmelegben, néha a hűtött konzervre buknak rá, néha a szárazra, néha meg csak állnak a táljuk mellett, toporognak, vinnyognak, de a kaja az nem kell.

2015. júl. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Serena márkájú tápot vettem neki nem tudom hogy, az mennyire jó, minőségi.

A konzervben kevesebb a táp mint a száraz táp zacskójában, és mégis drágább! Most nem azért mert, nem sajnálom a macskámtól de azért gondolkozzunk már!

Amúgy is ha valaki még nem adott a macskájának konzervet, akkor a macska addig vár? Mert volt olyan válasz hogy nem is gondolnak másra mint a konzervre!

Ilyen-olyan válaszokat kaptam volt közte ocsmány " egyél te száraz kekszet vízzel" de, jók is voltak.

Aki normális választ adott annak köszönöm!

2015. júl. 10. 06:36
 16/16 anonim ***** válasza:
"A konzervben kevesebb a táp mint a száraz táp zacskójában, és mégis drágább!" Ezt most nem értem. A konzervben nincs táp. A konzervben húspép van.
2015. júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!