Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Acana pacifica tápot használ...

Acana pacifica tápot használ valaki?

Figyelt kérdés

A cicám allergiás lett a halra, így a nyakamon maradt kb. 3 kiló Acana Pacifica táp (plusz 2 kiló Multifit Sterilized is). Macskás ismerősöm nincsen, a házban senki nem jelentkezett érte, ahhoz meg drágának tartom, hogy csak úgy kihajítsam...

Ezt/ezeket a tápot/tápokat használóknak, vagy kipróbálni vágyóknak ingyen odaadom Budapesten, lehetőleg a Keleti környékén :)

Ha senkinek nem kell, megy a csomag a kukába, mert nekem csak útban van.


2015. jún. 17. 16:45
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Miért nem adod el valamivel olcsóbban, mint a boltban kapni? Akkor nem dobtad ki a pénzt az ablakon :)

2015. jún. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a válaszod!


Eleget vacakolok itt a tápokkal most, mivel hónapokig is tarthat míg kiürül a macskám szervezetéből az allergén fehérje, még azt sem tudom, jó-e amit éppen kap :( Egyik helyen nő vissza a szőre, a másikon új kiütések jönnek, én meg szép lassan megőrülök...

Kifejezetten orvosi tápot nem is tudok adni neki, ketten vannak, és csak akkor esznek, ha ugyanaz van a táljukban...

szóval imádkozhatok, hogy csak a halra legyen allergiás, és meggyógyuljon végre teljesen.


A tápok még ingyen sem kellenek senkinek, nemhogy pénzért :) Azóta is itt vannak. Úgy hallottam, a szemben lévő postatelepen lakik egy nagy macskacsalád amit a recepciós próbál etetgetni, odaadom neki, csak legyen kedvem kicipelni :)

2015. jún. 23. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!