Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miót egyen a macskám ha...

Miót egyen a macskám ha hasmenése van?

Figyelt kérdés
mióta hozzám került (másfél hónapos kora óta konzerven él) egy ideig nagyon jó volt, de mostanába hasmenése van. nem tudom hogy a konzerv miatt,vagy más, de megpróbáltam neki adni minőségi száraz eledelt, amíg azt ette (nagy nehezen néha keveset) normális volt a széklete.. illetve mondjuk úgy hogy kezdett vissza állni a normálisra. mielőtt állatorvost írna bárki, nem fér bele a kiadásaimba sok erez ft. (mielőtt valaki mondna valami erről, CSAK az hogy megnézi legalább 2000ft. ha még kezd is vele valamit, 5000 alatt nem áll meg) szóval valami ötlet? (azért tértem vissza újra a konzervre, mert a szárazat nem akarta enni 2 nap után, és egy napig már semmit nem evett. és rossz volt nézni hogy szenved.

2015. júl. 10. 01:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbálj neki adni főtt rizst főtt csirkemellel, zsír és só nélkül.

A szárazat is meg fogja enni egyébként, előbb-utóbb, ha mást nem kap. Vegyél jó minőségű tápot neki, és próbáld rászoktatni. Máshogy nem megy, csak úgy, hogy nem kap mást!

Főleg érdemes, ha attól normális volt a széklete, a konzervtől pedig nem. Bár konzervből is kapható jobb minőségű, ami tényleg húst tartalmaz főleg és nem gabonát, de azok nagyon drágák.

Viszont ha a hasmenés nem javul, pláne ha nem eszik, vagy bármi egyéb tünete van (bágyadtabb stb.), akkor csak érdemes lenne dokival konzultálni.

2015. júl. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2015. júl. 10. 10:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!