Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? SÜRGŐS

Mit tegyek? SÜRGŐS

Figyelt kérdés

Van 3 db 2 hetes cicánk. Az anyukájuk tegnapelőtt hagyott itt minket balesetben. Tegnap óta bent vannak a lakásban melegen,de nem akarnak enni. Már vettünk nekik tejpótlót is és műanyag fecskendővel adjuk nekik.

De csak néha kapják be. Léci segítsetek.


2015. júl. 15. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Allatorvorshoz nem akarod elvinni oket? O hatha tudd segiteni.
2015. júl. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó úton jártok, csak legyetek kitartóak!
2015. júl. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En ugy etettem ilyen picit, hogy fogtam egy gumikesztyut, amiben nincs kezvedo por, levagtam az ujjat, kijukasztottam, rahuztam kicsi uvegre es mintha cumi lenne azzal itattam a piciket.

Lehetett kapni regebben olyan cukorkas uveget ami olyan mint egy cumisuveg. Azt hasznaltam, persze kicserelve a cumireszet. Probaljatok keresni olyant a boltban.

2015. júl. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, az lemaradt, neked kell pisiltetni. Vagyis fogj egy vattapamacsot/korongott/vagy mas jo negvszivo valamit es finoman simogasd a hasat a cicanak a ket hatso laba kozott. Mert az anyjuk is nyalogatassal veszi ra oket az uritesre. Ezt is surun kell.
2015. júl. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó a fecskendõ, de nem mindig fogják maguktól bekapni, rá kell segíteni kicsit.

Én mindig törölközõbe csavartam óvatosan a kiscicámat, hogy ne tudjon kapálódzni,kinyitottam a száját és úgy nyomtam bele a tejet.

Elõször lehet, hogy kicsit ellenállnak, de ha már megy be a tej és rájönnek hogy mūködik nem fognak ellenkezni és próbálnak szopizni.


Illetve az is nagyon fontos, hogy pisiltesd meg õket, meguktól nem tudnak.

Minden étkezés után óvatosan dörzsölgesd a pisilójukat egy vattával, vagy egy adag wc papírra, valószínūleg egybõl pisilni fognak.

2015. júl. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az összes választ!:)

Igen tudom,hogy maguktól nem végzik el a dolgukat. Anya vett nekik cumisüveget úgyhogy majd megpróbáljuk azzal. Most etettem meg őket úgy fél órája és már könnyebb volt nem ellenkeztek annyira. Igen én is törölközőbe szoktam őket csavarni. Most már látom a fényt az alagút végén,de délelőtt még nagyon megijedtem,hogy nem élik túl.

2015. júl. 15. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!