Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szinte minden macska minimum...

Szinte minden macska minimum egyszer kiesik az ablakon vagy vannak, akik ezt "megússzák"?

Figyelt kérdés

A macskám tegnapelőtt kiesett az ablakon éjjel, szerintem engem jobban megviselt ez az egész, mint őt. Nem az első eset volt, de viszont utoljára minimum 5 éve esett ki. Nagyon sajnálom őt. :(

Vannak szerencsésebbek, akik az életük folyamán egyszer sem esnek ki/le magasból?


2015. júl. 20. 17:11
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Az én macskám még nem eset ki az ablakból.Szerelj fel egy szúnyoghálót,vagy egy macskahálót!
2015. júl. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
64%
Hány métert eset szegény?
2015. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Van szúnyogháló az ablakon, de az utóbbi pár napba nem volt lehúzva, és egyből megtörtént a baj. :( Azóta csak magamat szidom.

Nem tudom megmondani, hogy hány métert, de minimum hatot szerintem.

2015. júl. 20. 17:40
 4/17 anonim ***** válasza:
16%

Úgy kell neki. Miért mászkál az ablakba...

Ha meg már többször is kiesett... Egyszer csak megtanulja.

2015. júl. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%
Hát figyelj... ha kétszer már kiesett, van még neki 7 élete, ne aggódj :D
2015. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát már kevesebb van, mint 7 élete az biztos, volt pár ballépése szegénynek. Meg már nem egy fiatal, fitt cica, mint egy 1 éves.
2015. júl. 20. 18:00
 7/17 anonim ***** válasza:
67%

hát ti vagytok retardáltak, legalább 1 ablakot fel kell szerelni biztonságos ráccsal. és csak ott kinyitni az ablakot, a többi helyiségbe pedig akkor szellőztetni ha ki van zárva a macska. ilyen felelőtlen embernek nem adnék állatot.

szúnyogháló szerintem kevés.

2015. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
de legalább mindegyik ablakon legyen szúnyogháló, de jobb a kis résű rács. akkora legyen, hogy ne férjen át rajta a feje még véletlenül sem.
2015. júl. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Nem egy macskás ismerősöm van, aki lakásban lakik és felelős macskatartóhoz méltóan idejekorán gondoskodott a macskabiztos hálóról az ablakra. Mert a macskának nincs 7 élete, csak egyetlen egy. És bizony ha kiesik az ablakon, akkor igen jó esélye van, hogy belehaljon.
2015. júl. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Jaja szegény cica szörnyet halt :( előzd meg a bajt hálót rácsot szerez és vidd ki néha sétálni a cicát!


Mi lett volna ha a gyerekek esik ki?


Szeret magaslatokra mászni szemlélni, egyszer egy cica 25 métert eset egy fáról de túlélete a tűzoltóknak hála.

2015. júl. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!