Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskam nem akar enni! SOS!...

A macskam nem akar enni! SOS! Segitetek?

Figyelt kérdés
Meg tegnap talaltam egy kiscicat az uctan es hazavittem. A gondom az lenne, hogy nem akar enni! Kizarolag a tejes dolgokat, de meg azok kozul is a grizt es a tejet, attol viszont hasmenese van! Meg nem voltam ilyen helyzetben...Raadasul a szemen meg egy kek folt is van! Segitenetek? Ma sikerult egy kis palacsintaval is megetetnem csak ugy uresen, de abbol is csak egy darabot! Aggodom,Kerlek benneteket, hogy adjatok tanacsokat, mert nagyon felek!! Elore is koszonom!
2015. júl. 20. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

először is hol találtad? nem lehet, hogy valakinek a cicáját hoztad el? csak akkor viszünk haza állatot ha biztosan kóbormacskáról/kutyáról van szó, de lehet valaki állatát vitted haza.

attól függ mennyi idős, de szerintem konzervet és száraztápot adhatsz neki(junior) valamint próbálj neki húst adni, ezeket minden macska szereti.

hogy őszinte legyek a tejbegríz és a palacsinta embernek "való" kaja, nem egy ragadozó állatnak. remélem cukor nem volt benne mert az mérgező is.

de gratulálok a felelős állattartáshoz és a "befogáshoz"

2015. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A whiskast elutasitotta... :(
2015. júl. 20. 19:25
 3/13 anonim ***** válasza:
nem tudsz válaszolni? ha jól értem LOPTÁL magadnak egy macskát. a kiscicák még sokszor szelídek az idegenekkel szemben. szerencsétlen gazdája meg otthon cicceg és várja.
2015. júl. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
annyi gazdátlan és kidobott macska van, de neked olyat kell elhozni aki valószínűleg valakié.
2015. júl. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha már annyira aggódsz, egy állatorvost meglátogathatnál. Ne tejjel, meg palacsintával próbáld etetni!
2015. júl. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kizarolag azert vittem haza, mert volt rajta egy seb... es kulonben is, meg barmikor visszavihetem ugyanarra a helyre, ahol talaltam! En csak megsajnaltam, ennyi az egesz!
2015. júl. 20. 19:38
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Talált cicánál első dolog hogy állatorvoshoz el kell vinni mert bármilyen baja lehet, ami akár rád is veszélyes lehet. Ha nem eszik akkor meg valami nincs rendben egész biztos, állatorvoshoz vidd azonnal.
2015. júl. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ez akkor is más cicája és te hazavitted hogy utána grízzel meg palacsintával tömd..hiába magyarázod attól még feleőtlen vagy és buta
2015. júl. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tudjatok mit? Mindenki gondol amit csak akar! Szerintem nem volt gazdaja, marcsak a kinezetebol itelve... es tudtommal ez az oldal azert van,hogy az emberek kisegitsek egymast, es nem azert, hogy tolvajnak nevezzek! Sajnalom, ha igy gondoljatok, mert en ha biztos lennek, hogy egy allatnak van gazdija, SOHA nem vinnem haza! ( csak azert sem, mert nekem mar nem is egyszer elvittek a macskaimat, es tudom, hogy milyen rossz erzes). Mellekesen holnap meglatogatok egy allatorvost is... Minden esetre koszonom a segito kommenteket...
2015. júl. 20. 20:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Tényleg elég tajparasztok vagytok,már bocsi. Ha bajt is csinált.. tolvajnak nevezni? Milyen jogon?? Inkább sajnálja meg és mentse meg (főleg ha gazdátlan), minthogy kitegye az útra a sorsára hagyva. Igen az állatorvos jó ötlet. De szerintem ahol találtad azért kérdezősködj, hátha tényleg valakié. Vagy szóró lapozz. Sok sikert.
2015. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!