Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tanácsot szeretnék,4 és fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronaldo5 kérdése:

Tanácsot szeretnék,4 és fél évig voltam életem szerelmével, aki mikor összejöttünk 14 éves volt én pedig 23, szakitása oka, szabad akar lenni és főiskolába jár! Mindenkép vissza akarom szerezni csak a baj az hogy Angliában dolgozom! Segitetek?

Figyelt kérdés
Mikor szakitott velem ,utána még összejártunk ,beszélgetni és kétszer le is feküdtünk,bár vizsga időszaka volt nem volt suli, de mikor elkezdödött a sulija és ugye koleszos,mar nem nagyon érdeklödött irántam,most kinn dolgozom,a napokban irtam neki hogy nagyon hianyzik visza irta énis neki mindentöl fügetlenül,de azt is irta hogy felejtsem el ,most kiakar probalni dolgokat amikbe akár csalodhat is és azt is tudja hogy visszafog majd sírni az életben!

2014. ápr. 4. 00:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tele van sajnos az fősuli páwa pasikkal, ők kéznél vannak és vagányok, előbb vagy utóbb mindig kedves nőt megszédítenek és ,,megtömnek". Sajnos a nők megkergültek és a te volt párod is a szépfiúk áldozatává vált. Lépj túl rajta.
2014. ápr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Pedofil? 14 éves lány, vagyis ha betöltötte a 14. évét, akkor szabadon szerethető bármely srácnak, már nem gyerekkorú.
2014. ápr. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
jogilag nem pedo, de egy 23 éves aki 14 évest dug az beteg. elhagyja, mit várt? keres egy korban hozzá illő srácot
2014. ápr. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

hallottatok már a Pán Péter szindrómáról?

Nem ?

Akkor tessék .Itt van egy

2014. ápr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Plyan jo valakire kikiáltani, hogy pedofil? Vagy csak az a gond, hogy neked még egy nagymami sem jutott?
2014. ápr. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

:D


jutott már 20 és 40 éves is.

2014. ápr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Fogadd el, így jártál. Hagyd a csajt élni, menni akar. Keress másikat.
2014. ápr. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az okosoknak üzenem,nem történt meg az a dolog ,csak másfél év után ,és azis azért mert ő akarta,van még tisztelet a világa!!!
2014. ápr. 4. 01:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!