Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nemrégiben kaptam két testvér...

Nemrégiben kaptam két testvér cicát. Mindketten fehérek fekete foltokkal. Van valami névötletetek?

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 12:32
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és mimdketten fiúk.
2015. júl. 21. 12:33
 2/3 anonim válasza:
Nekem két cicusom van, mind a kettőt egy-egy tulajdonságáról neveztem el. A lányt Zserbónak, mivel gyönyörű színes, csíkos minták vannak a hátán, a kisfiút pedig Nyafinak, mert egyfolytában nyávog, pedig semmi baja nincsen, kap enni, inni nem bolhás és sokat játszom vele. Szerintem nem kell feltétlenül hétköznapi neveket adni a gyönyörűségeknek. Figyeld meg őket és az alapján adj nekik akár külső, akár belső tulajdonságokra utaló nevet. :)
2015. júl. 22. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ami a tulajdonságaik alapján eszedbe jut. Volt, hogy én is elneveztem cicát és később ,átkereszteltem', mert nem illett hozzá a név. Nekem tetszene a Miki és Misi.
2015. júl. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!