Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik erotikus thriller film...

Melyik erotikus thriller film lehet ez?

Figyelt kérdés

Még 2013 december 24 én este fele láttam 6 óra és 23 óra között... nem emlékszem nagyon

Tv műsorokat végignéztem de aztán kiment a fejemből.

Szóval az egész azzal kezdődik. Egy család felfogad egy bejárónőt, hogy takarítson meg stb...

A bejárónőnek van egy férje aki iskolában tanít testnevelést és a férje fekete. Elhívja a család egy vacsorára a bejárónőt és a férjét hozzájuk. A vacsora közbe a családban összesen 4-en vannak apa anya fiú lány. a fiú megszólal én meleg vagyok. erre elmegy az asztaltól és felmegy a szobába

megszólal a bejárónő, hogy a férjem úgyis testnevelő tanár hagy beszéljen a fiúval mert ilyen korosztályt tanít. így felmegy hozzá és megkérdi tényleg meleg vagy és levetkőzik a testnevelő tanár és lefeküdnek...

Ezek után az apa hazahozz egy egeret mert asszem nem szeret volna ha kísérleteznek rajta egy fehér egeret.(Ami befolyásolja a családot negatív kisugárzásokat ad, később amikor rájönnek telefonon mondja el a nő a férjének hogy dobja ki de a férj megeszi és ö egy egér lesz, amikor megérkezik a család akkor a egér megtámadja a feleségét.)

De mielőtt megtörténnek ezek a dolgok a lány öngyilkos lesz az egér miatt kiugrik az ablakon de nem hal meg az anya veszi észre reggel a ablak nyitva van, ezután a lány lebénult.

Amikor a barátjával van a lány már nem szereti és szakítanak.

A fiu meg persze izmos lett meg plázákba jár vagyis meleg és meghirdet egy póker meccset...(Amikre gondolom melegek jönnek.)

Ha valaki ismeri a címét írja le légyszíves :)



2015. márc. 1. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nézd végig újra az aznapi tévéműsort.

2015. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
végig néztem de sajnos semmi :(
2015. márc. 1. 23:26
 3/6 anonim ***** válasza:
[link] ????
2015. márc. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem ez sajna
2015. ápr. 7. 17:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szappanoperett (Sitcom, 1998).


[link]


Google:movie|film+gay+mouse|rat

2015. ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megvan köszi ezaza nagyon nagy hála köszi köszi
2015. ápr. 11. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!