Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kismacskák segítség?

Kismacskák segítség?

Figyelt kérdés
Született 2 cicám, de sajnos az anyja nem gondozza őket, ma reggelre ellepték őket a bogarak, és a feneküknél több száz pete van, próbáltam megmozsdatni őket, de nem jártam sikerrel. Valami ötlet,vagy esetleg valami humánus módszer amivel megölhetem a kiscicákat? alig pár naposak.

2015. júl. 22. 20:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

A greenpeacesek homokosok. Egy zöld nem fogja a torkod vágni kanállal.


Humánus halál nem bizonyított, mivel még senki sem számolt be hogy hogyan halt meg. Az altatás meg mese. Az csak a lelkiismeret nyugtatása gyengéknek akik nem képesek felvállani azt hogy ölnek.


Ha meg magadtól nem jöttél rá, egy humánusnak tartott eljárás a fent említett, megmérgezés, elötte az orvos manapság altatót ad be. Ebben lehet az orvos segítségedre.


B megoldás, állatvédö szervezetet felhivni, hallani ezt is azt is. Veszteni nem vesztesz vele, max leráznak, de ha nem akkor szerencséje van a cicáknak. Ha nem megy akkor ott az a terv.

2015. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Hello, ki beszélt itt arról hogy az én macskám? ez egy kobor macska, ide jött megszülte őket a járdára, és itt is hagyta őket.
2015. júl. 22. 20:36
 13/21 A kérdező kommentje:
Betettem őket egy dobozba, oda mellé ahol szülte őket, de mára mire haza értem a munkából már teli voltak petével. Rohadt messze lakom a várostól, nincs semmi ilyen a közelben.
2015. júl. 22. 20:37
 14/21 anonim ***** válasza:
te írtad, hogy született 2 cicám.
2015. júl. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
mivel a bejárati ajtó elé pakolta nekem őket, és maguktól nem fognak elmenni 2 naposan, gondolom már az enyémek.
2015. júl. 22. 20:41
 16/21 anonim ***** válasza:
Hát, próbáld csak meg. Hívd fel öket, hátha kijönnek. Sokszor olvasom hogy az önkénteseik cumiztatják a védenceiket stb. Ha elutasítanak, akkor leglább tudod hogy kire nem számíthatsz legközelebb.
2015. júl. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Remélem nincs háziállatod/gyereked. Hívd az állatvédőket.
2015. júl. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
ÁLLATVÉDŐK,ÁLLATVÉDŐK,ÁLLATVÉDŐK
2015. júl. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
DOKI,DOKI,DOKI
2015. júl. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

1,2 vagyok:


Keresd fel az eredeti gazdáját és add oda neki. Nem nehéz, csak oda kell menni, ahol sok a macska.

2015. júl. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!