Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám első fialásának...

A macskám első fialásának lehet az a következménye, hogy a kismacskák nem maradnak életben?

Figyelt kérdés
6 napja Hétfőn reggel fialt 5 kismacskát.Úgy voltunk vele,ha az estét túlélik,akkor nincs gond.De 3 napja, az egyik kismacska az anya mögött feküdt,furcsán vette a levegőt,nyitva volt a szája,odaraktuk hozzá, hátha szopik,de kb 1 óra múlva megint az anyamacska mögött volt.Estére elpusztult,tegnap ugyanez egy másikkal,ma reggelre kettő elpusztult,már csak 1 van,de az is csendben és nem szopik.Rendesen lélegzik,de nem tudom,hogy megéli-e a délutánt.A macskákon külsérelmi nyom nem volt,kétlem,hogy az anya ölte volna meg őket.Tipp tanács bármi jöhet.Előre is köszi !

2015. jún. 21. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Talán nem gondozza a kicsiket, nem jó az anyai ösztöne, bár nnem hinném hogy most ott ez van, mivel a kicsik nem akarnak enni…


Az is lehet hogy vmi belső betegségük van…

Nem anyagcsere probléma???

2015. jún. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
0%

Lehet sajnos. :( A mi macskánk elsőre 1 macskát fialt, de nem volt rendesen kifejlődve és elpusztulva született. Másodjára 2 cica volt, ebből az egyik úgy elpusztult, ahogy a tiétek, hogy harmadnapra. Azóta 4 szokott lenni és meg is maradnak. Sajnos benne van a pakliban főleg az 1. 1-2nél, hogy nem sikerül.

Nekünk perzsa cicánk van, nem tudom, lehet hogy erre a fajtára jellemzőbb-e, hogy kényesebb-e, de lehet.

2015. jún. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Ez a "ugy voltunk vele" hozzaallas kovetkezmenye.
2015. jún. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lenne két tippem, mindegyik tuti biztos!

1, VIDD ORVOSHOZ.

2, ivartalanítsd.

Egy állat akkor hal meg, ha valami PROBLÉMA van vele. Akárhányadik szülésnél sem normális, hogy csak úgy meghalnak a kiscicák.

2015. jún. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem attól függ, hogy első fialás vagy sem, nem annak a következménye.

Hanem vagy betegség miatt pusztulnak el, vagy az anyjuk nem gondozza őket megfelelően.

2015. jún. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Megint egy troll/állatkínzó.
2015. jún. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak,lehet én tudom rosszul,de tudtommal a régi időkben se gyógyszerezték az állatokat mégis előfordultak ehhez hasonló esetek.Kétlem,hogy én lennék a hibás ezért.A természetes kiválasztódásnak vannak ilyen következményei..
2015. jún. 24. 21:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja meg az embereket sem... Meg régen mi is banánt ettünk a fán. Majd a gyereket se vidd orvoshoz, ha "természetes módon kiselejteződik"! Te se menj orvoshoz ha beteg vagy! A nagymamát se vidd, hisz már öreg, régen 40 évesen meghaltak az emberek. Neked törvényileg kötelességed rendesen tartani azt a macskát ha már elvállaltad, úgyhogy igen a te hibád, ha szenved mert valami baja van amit meg lehetett volna előzni vagy kezelni. De ha ennyire magabiztos vagy, akkor ide minek írtál ki kérdést?
2015. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!