Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más macska is a leglehetetlene...

Más macska is a leglehetetlenebb helyekre és pozíciókban ül rátok?

Figyelt kérdés

Az én amcskám imád a fülemen ülni, mikor oldalt fekszem; imád mostanában felugrani a székem háttámlájára, és onnan tovább a fejemre mászni, és ott leülni, illetve LEHEVEREDNI; imádja ha hason alszom, és a tarkómon szundikálhat. Továbbá hasizomgyakorlatozás közben ráülni a hasamra. Ezen kívül random leül mindenféle helyre, pl. a számítógépes egeremre, laptopomra (persze ott nem maradhat, onnan elzavarom), a főzőlapra, mikor már csak langyos, ha tévét nézek, akkor a fejem, és a tévé közé az asztalra /ágyra.

más macska is csinál ilyeneket? Vajon tisztábanvan vele, hogy a figyelem középpontjába ül, és azért csinálja, vagy épp ez a kényelmes? Természetesen sokat játszom vele, sok figyelmet igényel, még nincs egy éves. De ettől függetlenül ilyeneket csinál, ami néha bosszantó, de általában vicces, kár hogy egyedül lakom, és nem tudok mást megnevettetni vele.


2010. márc. 6. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
igen az enyém is ilyen! azt hittem h csak az enyém ilyan kis bolond :d de akkor ezek szerint nem :) az enyém pl. nagyon szeret a vállamon feküdni és nyugodtan van akkor is mikor ide ida mászkálok! szeret felugrani az ajtóra bár nem tudom h hogyan fér el és hogyan nem pottyan le onnan :)
2010. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az enyém velem is alszik, és rám is fekszik és dagaszt. Én mindig az út, a szoba közepére ül le.
2010. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az enyémek is ilyenek. Ha lefekszem aludni, a nagyobb cica konkrétan keresztbe fekszik a nyakamon, a kissebb pedig ráfekszik az arcomra. :) Ha a gép elé ülök, valamelyik ráfekszik a billentyűzetre. Alig tudom őket elzavarni. Néha tényleg idegesítő, de azért nagyon kedves. :)
2010. márc. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
pontosan, és mindig direkt ott járkál, ahol nekem is kéne, pont a két lábam előtt, vagy között :D ha megágyazok, felpattan az ágyra és leül a mértani közepére, vagy a párnára. :D
2010. márc. 6. 14:56
 5/12 anonim ***** válasza:
Ennyire nem extrém az én macsekom, de pár érdekes helyet én is tudok írni. :) monitor elé, billenytyűzetre, ajtó élére. Meg ami még vicces, hogy legutóbb szeretkezés közben édesdeden dorombolva az oldalamra feküdt :D
2010. márc. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

az én egyik macsekom ha lefekszek jön, és addig addig kerülget míg a vállamr anem fekhet.. így alszunk reggelig, ha véletlen meg akarok fordulni zokon veszi, aztán a hátamnak veti az ő hátát és így megy tovább.

A másik annyira szereti azt az aldis macska snack-et, hogy mikor hazaérünk az legyen az első dolog amit adunk neki.. jön-megy, méltatlankodik, kurrog a konyhában a szekrény előtt, követ.. aztán befalja, és minden rendben.

Amit még megfigyeltem, hogy ha tanulok, és az ágyon le van téve könyv, füzet, bármi, tuti hogy arra kell ráfeküdniük...aztán meg néznek nagy szemekkel mikor kihúzom alóluk :D

édes jószágok :)

2010. márc. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
szerintetek miért van, hogy a macskák -objektíven nézve- bosszantó viselkedését aranyosnak, jópofának találjuk? mármint én is szoktam rajta magamban mosolyogni, hogy miket csinál, de vajon mi váltja ki belőlünk, hogy nem csak elnézzük, de még díjazzuk is ezt a fajta vviselkedést?
2010. márc. 6. 15:14
 8/12 anonim ***** válasza:

Mert nincs benne rosszindulat, és valóban vicces szitukat eredményez a dolog.

Amúgy a cica a meleg helyeket keresi, ezért szeret nekem is hasizmozás közben a hasamra ülni (meg jó puha is :) ), de pl ha hason fekszem és olvasok, akkor a derekamra fekszik, ott ahol hajlik a hátam. Ha tévézek a fotelban, akkor az állam-nyakam alá a mellkasomra. Kuckószerű meleg helyet keres, ami ráadásul közel van hozzád, a gazdihoz.


És hogy miért nem bosszantó? mert a macskák elbűvölőek, tényleg semmi rosszindulat nincs az ilyenben, tehát ha zavar, amögött is olyan okok vannak, hogy közel akar lenni hozzád... Nem tudok haragudni soha az állatokra, pláne a macskákra.

2010. márc. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az én cicám is művel ilyesféléket:) Nagyon kis bolond tud lenni :D Ha hason alszok akkor a hátamra,derekamra,fenekemre fekszik rá és ott alszik; ha háton alszom akkor képes ráfeküdni az arcomra :D De sokszor alszik a hasamon is. Imád a szekrények tetején ülni,és a cipősszekrényben illetve a csapban aludni.Fura dolgokat tudnak csinálni,az biztos :D
2010. márc. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
első cicánkat Cirmi Joe -nak hívták. szép kis kandúr volt. és úgy aludt hogy a konvektoron ilyen lyukak voltak és a lyukakba felül beakasztotta a karmocskáit aztán pléd ként függőlegesen "feküdt" a konvektoron:P
2010. márc. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!