Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szulettek kiscicak, anyamacska...

Csalacsava kérdése:

Szulettek kiscicak, anyamacska teje elapad? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Születtek kiscicak. Tibb kint egy hetes korukban kb. Az utolso is elpusztult. Mit kene tenn? Begyuladhat az anya cica cicije? Fáj neki? Mi törtenhet ha begyulad neki? Hogyan apad el? Mennyi ido kell neki hogy jól legyen?
2015. júl. 28. 00:28
 1/3 anonim válasza:
Mielobb vidd el állatovoshoz mer komoly bajok lehetnek ebbol. Lehet kap valamien hormonokat, stb., hogy elapadjon.
2015. júl. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen baj lehet? Az egesz hasa alul "be van dagadva" nem tudom ekmagyarazni hogy. De hazilag nem tudom kezelni?
2015. júl. 28. 20:08
 3/3 anonim válasza:

Foleg gyulladás.. érzékeny neki? Be van vorosodve? mert lehet antibiotikum fog kelleni akkor. Arról nem hallottam eddig, hogy otthon hogyan lehetne kezelni stb. De legjobb lenne ha a tej nem lenne már ott. Nem tudod elvinni dokihoz?? Hogy van a cica?

Szerintem felesleges elhúzni és megvárni a legrosszabbat és aztán kitudja meddig fog tartani a kezelés, hogy jól legyen. Sok gazdi ott rontja el, hogy csak húzzák végletekig az idot aztán meg csodálkoznak ha komoly bajok, kiadások jonnek, az elején pedig lehet elég lett volna 1-2 szuri.. :/

konzultálj állatdokival

2015. júl. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!