Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől sántíthatnak?

Mitől sántíthatnak?

Figyelt kérdés
Anyósoméknak van 3 kiscicája egyik nap a fekete elkezdett sántítani,rá 2 napra a tarka is és a foltos is.A fekete már jobban van,de a másik kettő emeli a lábát.Nagy állatbarát vagyok de ilyet még én se tapasztaltam.Valaki tudna segíteni?!
2015. júl. 30. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Vigyétek állatorvoshoz. Ő majd segít.
2015. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs szúrós növény a kertben? Vagy esetleg sok darázs vagy méhecske, amire ráléphetnek?
2015. júl. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szúrós növény az nincs de darazsak szoktak lenni a fűben. Gondoltam arra én is de a csípés általában fel szokott dagadni,de nekik nem volt
2015. júl. 31. 11:50
 4/4 anonim ***** válasza:
A darázscsípés nem dagad fel, mert a darázs vissza tudja húzni a fullánkját, nem szakad bele, mint a méheké.Ráadásul emiatt többször is bele tud bökni egymás után. Unokámat megcsípte a hasán, utána az állán is, de csak kicsit piros lett.
2015. júl. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!