Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel tudom kiirtani a macskám...

Mivel tudom kiirtani a macskámból a bolhákat?

Figyelt kérdés
Bevált praktikákat,boltban kapható szerek neveit kérném. köszi
2015. aug. 5. 12:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Frontline combo
2015. aug. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fekhelyére diófa levelével tömött párnát tegyél, ez távoltartja a bolhákat.Kiírtani neked kell őket, folyamatosan.Ha kell egyesével meggyilkolni. Én a fürdetést javaslom. Ekkor meglátod a bolhákat és megölöd őket.1-2 hét múlva ismét fürdetés. Addig, amíg el nem fogynak.Nem kellemes, de megéri bolhátlanítani.A kamillás fürdővíz meg nyugtatja a macska bőrét.Ha viszket neki a bőre, akkor kend be Neogranormon kenőccsel.
2015. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én a piacon szoktam bolhacseppet venni, és bár előre azt hittem, hogy gagyi, de a nyakára kell csepegtetni és 4-5 hónapon át kitart, nekem még tovább is.
2015. aug. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Frontline combót ajánlom én is. Szerezz be egy bolhafésűt és azzal naponta többször fésüld át, amit kiszed, rögtön össze tudod nyomni. Főleg a nyaknál és a faroktőnél fésüld.
2015. aug. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!